Już za kilka godzin Wielki Finał drugiej edycji muzycznego programu Must be the Music. Tylko Muzyka.

Dziesiątka najlepszych uczestników będzie rywalizowała o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych i występ na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011.

A oto dziesiątka wspaniałych finalistów:

1. RaggaFaya – Reagge to ich życie. Pochodzą z Koszalina i grają ze sobą już od ponad 4 lat. Chcą się pokazać i zdobyć popularność.

2. Eris Is My Homegirl – dwukrotnie dostali od jurorów 4xTAK. Bez trudu łączą odległe rockowe style. Frontman zespołu oprócz potężnego głosu, ma też niesamowitą fryzurę przypominającą burze włosów legendarnego wokalisty Rage Against The Machine – Zacka de la Rochy.

3. Kapela InoRos – Górale z Nowego Targu i Rabki. Ich muzyka rozkłada wszystkich na łopatki. Co pokażą w finale?

4. Natalia Zozula – 14-latka z małej miejscowości niedaleko Białej Podlaskiej. Jej anielski głos zachwycił jurorów i publiczność.

5. Marcelina Olak – To chyba największa niespodzianka. Jurorzy różnie oceniali jej występy. W odcinku półfinałowym Łozo i Ela Zapendowska byli na nie. A jednak widzowie zdecydowali, że chcą ją zobaczyć w finale.

6. Duet MashMish – Czyli Gosia Bernatowicz i Marcin Kuczewski. Ich muzyka łączy elementy popu z soulem, muzyką etniczną i klasyczną, r’n\’b oraz elektroniką.

7. Bruk Braders – Trójka rewelacyjnych beatboxerów. Zespół tworzą Blady Kris z Polski, Dharni z Singapuru i Roxorloops z Belgii.

8. Maciej Czaczyk – 17-latek z Gryfina. Swoją grą na gitarze i śpiewem zachwycił wszystkich i znalazł się w finale.

9. Kamień Kamień Kamień – Do finału dostali się dzięki głosowaniu na Facebooku. Zespół to trzech bezrobotnych i jeden student. Kamień Kamień Kamień dostał aż 55% głosów internautów.

10. AtmAsfera – Finał zawdzięczają słuchaczom radia RMF FM, bo to właśnie dzięki nim lwowska grupa znalazła się w finale. Na koncie mają już dwie płyty.

Gościem specjalnym odcinka będzie zwycięzca 1. edycji show – grupa Enej oraz zespół Afromental.

Kto Waszym zdaniem wygra drugą edycję Must be the Music? Głosujemy!

Eris Is My Homegirl
\"Eris

\"\"

\"\"

Kapela InoRos
\"Kapela

\"\"

\"\"

Kamień Kamień Kamień
\"Kamień

\"\"

\"\"

Bruk Braders
\"Bruk

\"\"

\"\"

Maciej Czaczyk
\"Maciej

\"\"

\"\"

Marcelina Olak
\"Marcelina

\"\"

\"\"

MashMish
\"MashMish\"

\"\"

\"\"

Natalia Zozula
\"Natalia

\"\"

\"\"

RaggaFaya
\"RaggaFaya\"

\"\"

\"\"

AtmAsfera
\"AtmAsfera\"

\"\"

\"\"

Enej
\"Enej\"

Afromental
\"Afromental\"