Ed Sheeran (28 l.) to obecnie jeden z najpopularniejszych muzyków na świecie. Skromny wokalista odniósł ogromny sukces, właśnie dzięki temu, że jest bardzo „swojski” i nie sprawia wrażenia wielkiej gwiazdy. Wzdychają do niego miliony fanek na świecie, jednak on jest już zajęty – jego wybranką jest Cherry Seaborn, jego wieloletnia partnerka.

Ed Sheeran pochwalił się PRZEUROCZYM zdjęciem z ukochaną

Ed Sheeran był prześladowany w szkole

Nie zawsze jednak jego życie było tak usłane różami. Ed Sheeran w rozmowie z DJ Nihalem i raperem Dave’em dla  kampanii antyrasistowskiej, ujawnił, że w dzieciństwie płakał codziennie po tym, jak wracał ze szkoły. Rówieśnicy prześladowali go za rude włosy, duże okulary i problemy z wymową – Ed się jąkał.

Ed Sheeran

Zawsze wyglądałem trochę dziwacznie i nigdy nie miałem szczęścia z dziewczynami. Zawsze wyglądałem inaczej, a kiedy zacząłem zajmować się muzyką to za każdym razem, gdy grałem koncert, wszyscy byli jak:  „och, to jest ten rudy z małą gitarą ” – i zostajesz zapamiętany.

Ed powiedział, że to muzyka dała mu pewność siebie. Teraz uważa, że jego nietypowy wygląd jest atutem. Zawsze powtarza dzieciom, że wspaniale jest być „innym”, bo to pozwala ci mieć osobowość.

Oto, czego zażyczył sobie Ed Sheeran przed koncertem w POLSCE

Ed Sheeran w Polsce

Ed Sheeran w zeszłym roku zagrał dwa koncerty w Polsce, 11 i 12 sierpnia 2018 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początkowo miał wystąpić tylko raz, ale bilety sprzedały się jak świeże bułeczki.

Wokaliście tak spodobało się w naszym kraju, że później przyjechał tu na wakacje. Fani wyśledzili na jego Instagramie zdjęcia, na których w tle znajdował się Zamek Czocha.

Ed Sheeran był na wakacjach w… POLSCE. Pracownicy zamku zdradzili SZCZEGÓŁY

Ed odwiedził również Kraków, pojawił się na Starym Kleparzu, czyli najstarszym działającym krakowskim targowisku. Na dłużej zatrzymał się w Zamku Rajsko

Wyświetl ten post na Instagramie.

Who likes sport sports

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

ed sheeran w dzieciństwie
ed sheeran w dzieciństwie