Eddie Cibrian, znany z serialu Brzydula Betty, postanowił zakończyć małżeństwo z Brandi Glanville. Aktor spotyka się obecnie z piosenkarką LeAnn Rimes, która niedawno rozstała się z mężem.

Romans aktora i wokalistki wyszedł na jaw w marcu, kiedy jeden z magazynów opublikował ich wspólne zdjęcia z romantycznej kolacji. W zeszłym miesiącu Glanville oskarżała LeAnn, że nachodzi jej męża.

– Ona nie chce nas zostawić nawet na chwilę w spokoju. To jest poniżające i obrzydliwe. Ludzie mówią, że do tanga trzeba dwojga, ale LeAnn powinna przestać ciągle zapraszać mojego męża do tańca.

Niestety we wtorek Brandi poinformowała portal E!News, że jej mąż złożył w poniedziałek pozew o rozwód, a ona się na to zgodziła. Para ma dwójkę dzieci: 6-letniego Mansona i 2-letniego Jake’a.

– Kocham moich chłopców i postaramy się razem z Brandi dojść do takiego porozumienia, żeby nie wpłynęło to niekorzystanie na dzieci. Chcemy, żeby czuły, że pomimo rozstania, nadal mają kochającą rodzinę. Dlatego nie będziemy już więcej komentować naszego rozwodu. – powiedział Eddi.

TUTAJ możecie zobaczyć papiery rozwodowe złożone przez aktora.

LeAnn Rimes
\"Eddie