O przejściu Edwarda Miszczaka do Polsatu pisały wszystkie media. Dziennikarz po 25 latach współpracy z TVN postanowił spróbować swoich sił u największego konkurenta dotychczasowego pracodawcy. 68-latek na początku 2023 roku zastąpił więc dotychczasową dyrektor programową stacji, założonej przez Zygmunta Solorza. I choć mogłoby się wydawać, że dla Polsatu będzie to świetna zmiana, w rzeczywistości może nie być wcale tak kolorowo…

Andziaks i Luka szukają asystentki. Jakie trzeba mieć wymagania, żeby u nich pracować?

Edward Miszczak ściąga z ramówki kolejny program. Koniec „The Real Housewives. Żony Warszawy”?

Edward Miszczak zasilił szeregi TVN w 1997 roku. Kilkanaście miesięcy później został dyrektorem programowym tej stacji. W międzyczasie prowadził też kilka formatów (między innymi „Celę”) i przez kilka lat pełnił rolę wiceprezesa zarządu spółki akcyjnej TVN. Nie jest również żadną tajemnicą, że Edwarda Miszczak został ojcem karier wielu polskich celebrytów.

Burzliwe związki Matthew Perry’ego! Zaręczyny, zerwania i romans z Julią Roberts

I mimo że mąż Anny Cieślak ma ogromne doświadczenie w swojej branży, na jego koncie właśnie pojawiła się kolejna nietrafiona decyzja. O czym mowa? Chodzi o program „The Real Housewives. Żony Warszawy”, który z powodu niskiej oglądalności znika z anteny. Reality show, przedstawiające luksusowe życie kilku kobiet mieszkających w stolicy, chciało oglądać niecałe 400 tysięcy widzów. Programowi nie pomogła również zmiana emisji.

Przypomnijmy, że Edward Miszczak w pierwszych dniach nowej pracy podjął kilka zaskakujących decyzji. Jedną z nich były zmiany kadrowe w „Twoja twarz brzmi znajomo”, a co za tym idzie pożegnanie się między innymi z Katarzyną Skrzynecką. 68-latek w dalszych krokach wziął się za „Nasz nowy dom” i zastąpił Katarzynę Dowbor Elżbietą Romanowską. Format stracił niestety widzów. Miszczak postanowił niespodziewanie również zdjąć z anteny „Kabaret na żywo”.

Magdalena Cielecka o nowej roli: „Straciłam prawie osiem kilogramów”

Anna Cieślak, Edward Miszczak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak

Edward Miszczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak

Edward Miszczak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA