Kilka miesięcy temu ruszyły prace nad filmem „Pokusa” na podstawie erotycznej książki Edyty Folwarskiej. Film będzie opowiadał o mobbingu w strukturach pracy, a zarazem przeplatany będzie wieloma erotycznymi scenami z Piotrem Stramowskim i Heleną Englert.

Obsada filmu „Pokusa” w Cannes. Maria Sadowska i jej młodszy partner nie szczędzą sobie czułości, Piotr Stramowski po rozstaniu wygląda bardzo HOT

Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska, która stoi za takimi hitami, jak „Dzień kobiet” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Z kolei w listopadzie ubiegłego roku stanęła za kamerą na planie polsatowskiego serialu „Rodzina na Maxa”. Teraz niespodziewanie na profilu pisarki Edyty Folwarskiej pojawiło się zdjęcie z reżyserką Barbarą Białowąs, która odpowiada za film „365 dni” i „365 dni. Ten dzień”. 

Szykuje się kolejny EROTYK w kinach! Edyta Folwarska: Nie pojawił się nawet zwiastun, a już piszą „Szykuje się gniot, jak u Lipińskiej” (WYWIAD)

Czy to oznacza, że Edyta Folwarska nawiązała współprace z Barbarą Białowąs i szykuje się kolejny hit na miarę „365 dni”? Według naszych źródeł wszystko wskazuje na to, że tak!

Marysia Sadowska wyreżyseruje kolejny głośny film!

 

scena z: Edyta Folwarska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Folwarska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA