Edyta Górniak wczoraj zadebiutowała w programie „My Way” w TVN, w którym będzie uczyć się jeździć samochodem. Piosenkarka dostała program po tym, jak zrobiła szum w pierwszym docinku „Agenta” i zrezygnowała. To spodobało się stacji i zaproponowali jej własny program.

Edyta Górniak w „My Way” o byłym mężu

Edyta Górniak jak Doda? TVN pokaże nowy program z udziałem divy

Górniak już w pierwszym odcinku zaczęła rozmawiać o tematach kontrowersyjnych – odsłoniła kulisy rozwodu z Dariuszem Krupą. Przed kamerą wyznała, że brakuje jej rodziny.

Dla mnie magią jest to, że mogę wrócić do domu i tam ktoś jest, że pachnie obiad, że położę się i ktoś przyjdzie do mnie. (…) Jak poznałam ojca Allana (syn Edyty Górniak) on miał bardzo dużą rodzinę. Zakochałam się w tym obrazku. Wiedziałam, że miałabym te ciocie, babcie, te wszystkie osoby, których nie miałam – powiedziała Edyta.

Dodała, że właśnie dlatego rozwód z Dariuszem Krupą był bardzo traumatycznym przeżyciem.

Dla mnie ekskluzywne jest to, że ktoś ugotuje zupę z myślą o mnie. Że ktoś wie, że lubię rosół i pomidorówkę i ją zrobi – mówiła Górniak.

Wyznała też, że z małżeństwem poszła trochę na oślep – „Zostawiłam karierę międzynarodową” – smutnym głosem wyżaliła się artystka.

Och, jak prawdziwa DIVA! Edyta Górniak zrobi prawo jazdy za milion złotych

UPS! Edyta Górniak błysnęła bielizną na Instagramie. Diva może pochwalić się rewelacyjną figurą