Edyta Herbuś (37 l.) zaistniała w show-biznesie jako tancerka Tańcu z Gwiazdami. Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki, że zostanie jurorką w programie Polsatu World of Dance. Teraz je potwierdzamy!

Zapomniana Edyta Herbuś ma SZANSĘ zaistnieć!

Edyta Herbuś jurorką World of Dance

Edyta tańczy od dziecka. Zdradza, jak ma zamiar odnaleźć się jako jurorka.

Będę jurorką wspierającą pasję uczestników. Tych, którzy przyszli do programu z miłości do tańca. Będę zwracać uwagę na to, w którym momencie swojej drogi rozwoju znajduje się dziś dany tancerz i jakiej wskazówki potrzebuje, by postawić świadomie kolejny krok. Będę doceniać umiejętności techniczne, ale też przypominać, że pomimo ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń po drodze, nie można zapominać o istocie tańca, czyli radości wyrażania siebie na scenie. Wiem dobrze jak wygląda droga do realizacji marzeń, przez ile wątpliwości trzeba przebrnąć, by pozostać wiernym sobie i swojemu sercu.

World of Dance to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest Jennifer Lopez. Będziemy mogli zobaczyć na scenie najlepszych tancerzy i niesamowite choreografie. Oceniani będą przez jury w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów.

Herbuś kusi biustem na Instagramie

Będziecie oglądać?

Edyta Herbuś będzie jurorką w World of Dance

Edyta Herbuś będzie jurorką w World of Dance

Edyta Herbuś będzie jurorką w World of Dance

Edyta Herbuś będzie jurorką w World of Dance