Edyta Pazura (32 l.) opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym zwróciła się do wszystkich twórców teorii spiskowych. Skłoniły ją do tego groźby śmierci, które od jakiegoś czasu otrzymuje. Przyznała, że z powodu Covid-19 zmarły bliskie jej osoby. Co napisała?

Edyta Pazura dawno nie dodała tak ODWAŻNEGO zdjęcia: „Byłam przekonana, że anioły nie MARZNĄ”

Edyta Pazura apeluje do koronasceptyków

Od kilku dni media żyją „aferą szczepionkową”. Ujawniono, że grono znanych osób, zostało zaszczepionych poza kolejnością – podczas gdy szczepienia miały być podawane dla osób z „grupy 0”, medyków i personelu służby zdrowia.

Podano, że Cezary Pazura został zaszczepiony poza kolejnością. Edyta Pazura wydała OŚWIADCZENIE

Podano, że mąż Edyty również zaszczepił się poza kolejnością, co okazało się nieprawdą. Cezary Pazura został ambasadorem oficjalnej akcji zachęcającej do szczepień i w dalszym ciągu czeka na swoją kolej.

Żona aktorka udostępniła na Instagramie długi wpis, w którym zaapelowała do twórców teorii spiskowych. Szczerze przyznała, że cztery osoby z bliskiego jej otoczenia zmarły z powodu koronawirusa.

Mam prośbę. Do wszystkich: koronasceptyków, antyszczepionkowców, twórców teorii spiskowych, chipów 5G, lewoskrętnej witaminy C, etc. W moim najbliższym otoczeniu na koronawirusa zmarły cztery osoby, dwie w stanie ciężkim podłączone były do respiratora, a moja 30-letnia znajoma, która przeszła COVID-19 bezobjawowo ma obecnie sitko z płuc. W lewym górnym rogu znajduje się okienko „przestań obserwować” na zdjęciu numer 2 załączam instrukcje – zaczęła Edyta.

Edyta Pazura dostaje groźby śmierci

W dalszej części wpisu Edyta obstaje przy swoim zdaniu na temat szczepień i nie ukrywa, że zamierza przyjąć szczepionkę.

Bądźmy mili dla siebie nawzajem, gdyż w tej kwestii na pewno nie znajdziemy wspólnego języka i nie wchodźmy sobie w drogę. Mojego zdania nie zmienią też wyzwiska i groźby śmierci, które dostaję. Gdyby wszystkie te życzenia miałyby się spełnić to przez ostatnie 13 lat umarłabym już jakieś 1000 razy, a pamiętajcie że groźby lubią wracać do swoich właścicieli – dodała.

Pazura dodała również, że każdego roku szczepi się na grypę.

(…) Niektórzy nie odróżniają RNA od DNA, embrionu ludzkiego od białka kurzego jajka i w końcu argument ostatni. „Producent nie daje gwarancji bezpieczeństwa” No niestety, jak łykacie przeciwbólowe to producent też Wam nie zagwarantuje, że się po nich nie przekręcicie. P.S. Co roku szczepię się na grypę – zakończyła Edyta.

Edyta zablokowała możliwość komentowania, co jest zrozumiałe z uwagi na fakt, że otrzymywała groźby śmierci.

Przekonała Was do szczepień?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Olgierd Łukaszewicz też zaszczepił się na COVID-19. „Mnie szczepili lekarze i to oni wyszli z propozycją”

Anna Cieślak potwierdza, że zaszczepiła się na COVID. Wydała oświadczenie

Edyta Pazura opowiedziała o walce z chorobą i pokazała przebarwienia na twarzy

Sonda

poll-violet

Zaszczepisz się na COVID?

1
Kampania rzadowa

Tak! Już się zaszczepiłam/em albo czekam na swoją kolej

2
Pierwsze szczepienia przeciwko Covid 19

Jeszcze nie wiem

3
Koronawirus w Polsce.

Nie zamierzam się szczepić

Edyta Pazura z Czarkiem na czerwonym dywanie.

Edyta Pazura, Cezary Pazura, fot. AKPA.

Edyta Pazura w błyszczącej sukience i przyłbicy.

Edyta Pazura w przyłbicy, fot. Podlewski, AKPA.

Elegancka Edyta Pazura na ściance.

Edyta Pazura, fot.AKPA.