Edyta Pazura o podróżowaniu wie całkiem sporo – to właśnie w pociągu poznała Cezarego Pazurę, który wkrótce potem został jej mężem.

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z paszportu: „Jest czymś strasznym”

Edyta Pazura – podróż poślubna

Edyta i Cezary – po trzynastu latach małżeństwa – postanowili wybrać się w podróż poślubną. W związku z tym Edyta musiała wyrobić nowy paszport. Tak doniosłe wydarzenie nie mogło obyć się bez relacji na profilu celebrytki. Przy okazji małżonka aktora wyraziła niezadowolenie z nieumalowanych rzęs.

Nic nie wskazuje na to, aby brak makijażu miał przeszkodzić Edycie w realizacji podróżniczych planów. Mogą je natomiast pokrzyżować urzędnicze terminy  – celebrytka wyznała, że na wyrobienie nowego dokumentu ma zaledwie dwa tygodnie.

Cezary Pazura z żoną na zdjęciu sprzed 13 lat. Edyta bardzo się zmieniła

A teraz ze szminką na zębach uśmiecham się uroczo do Pań z „paszportówki” bo jak nie dostanę dokumentu za dwa tygodnie to polecę, ale w przepaść finansową

Edyta zdradziła również, jak udało jej się oszczędzić pieniądze na podróż.

Co można kupić za 5 złotych? Na przykład podróż poślubną. Jak to możliwe? A no tak, że od 13 lat wrzucamy do wielkiej skarbonki wszystkie monety pięciozłotowe, które mamy w portfelach . I tak oto przed nami w końcu nasz „tydzień miodowy” za tak zwanego piątaka. Polecam. Można też zbierać inne nominały –  doradziła Edyta.

Cezary Pazura o zarobkach aktorów. KOKOSÓW nie zarabiają

Podziwiacie jej zaradność?

scena z: Edyta Pazura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Cezary Pazura i Edyta Pazura na imprezie branżowej.

Edyta Pazura, Cezary Pazura, fot. Podlewski/AKPA.

Edyta Pazura i Czarek na imprezie branżowej.

Edyta Pazura, Cezary Pazura/fot. AKPA