Meghan Markle i książę Harry wczoraj pierwszy raz od dłuższego czasu pojawili się publicznie, co wywołało ogromne poruszenie. Wraz z końcem marca przestaną wypełniać królewskie obowiązki. Para przyszła na rozdanie nagród Endeavour Fund Awards. Eskpert od mowy ciała skomentował ich zachowanie.

Meghan Markle i Harry w Wielkiej Brytanii – po raz PIERWSZY od Megxitu (ZDJĘCIA)

Ekspert analizuje mowę ciała Meghan Markle i księcia Harry’ego

Meghan na wyjście założyła dopasowaną, niebieską sukienkę za kolano projektu Victorii Beckham. Miała mocniejszy makijaż niż zwykle i włosy związane w gładki kucyk.

A jak wyglądało zachowanie pary? Nie szczędzili sobie czułości i trzymali się za ręce.

Meghan i Harry nie stronili w czwartek od dotykania się, długich spojrzeń i nieszczególnie dyskretnych czułości. Co prawda nie przekroczyli niewidocznej granicy, ale nie ma co do tego wątpliwości, że ich miłość kwitnie – powiedziała Judi James dla „Daily Mail”.

Kanada NIE BĘDZIE więcej płacić za OCHRONĘ Meghan i Harry’ego

Ekspertka od mowy ciała twierdzi, że ich związek musi być bardzo udany. Nie są to już początki, minęło pierwsze zauroczenie, a oni nadal wyglądają na bardzo zakochanych.

Zaczerwienione policzki Harry’ego i błysk w jego oku sugeruje, że jest podekscytowany tym, że u jego boku jest jego żona (…) Intymność gestów i spojrzenia są przypisane do etapu miesiąca miodowego na początku relacji, kiedy romantyzm sięga zenitu. Oni tymczasem wciąż pokazują, że są w sobie zakochani do szaleństwa, jak wtedy gdy się poznali.

Meghan Markle już ma w NOSIE dress code! Pokazuje DEKOLT, włosy zostawia na LUZIE (ZDJĘCIA)

Jak widać, odejście z rodziny królewskiej służy parze!

Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/Zuma Press

Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/BACKGRID

Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/Zuma Press