Maja Ostaszewska od 2005 roku jest w związku z operatorem Michałem Englertem. Poznała go na planie filmu „Solidarność, Solidarność”. Maciej jest synem aktorki Marty Lipińskiej i reżysera Macieja Englerta, a jego stryjem jest Jan Englert.

Czy Alicja Bachleda-Curuś nie znosi Mai Ostaszewskiej?!

Z kolei jego byłą żoną była Małgorzata Szumowska – nie jest tajemnicą, że Ostaszewska odbiła męża reżyserce.

Zauważyliśmy się w Sopocie, w 2005 roku, na imprezie w SPATiF-ie. Zaczęliśmy tańczyć. O świcie na molo wiedzieliśmy już, że trudno będzie się rozstać. To była eksplozja. Strasznie się zakochałam

– mówiła wtedy Ostaszewska.

Natomiast panie chyba nie mają do siebie urazy, skoro razem zdecydowały się stworzyć film „Body/Ciało„.

Maja Ostaszewska i Maciej Englert

Maja Ostaszewska rzadko pokazuje się publicznie z Maciejem Englertem. Wczoraj zrobiła wyjątek i przybyła z nim na premierę filmu „Ja teraz kłamię„. Uwagę zwraca strój operatora. Wśród wszystkich elegancko ubranych gości, Michał przyszedł ubrany w trampkach, dresowych spodniach i t-shircie.

Maja Ostaszewska nie daje dzieciom mięsa

Z kolei Maja wyglądała zjawiskowo – miała na sobie czarną do kostek spódnicę i czarną na ramiączka bluzkę. Całym dopełnieniem stylizacji, były czerwone usta i duże, diamentowe kolczyki.

Para ma dwójkę dzieci: 12-letniego Franciszka i 10-letnią Janinę.

 

 

scena z: Maja Ostaszewska, Michał Englert, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA scena z: Maja Ostaszewska, Michał Englert, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maja Ostaszewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA