Aktorka Maja Ostaszewska bardziej znana jest z angażowania się w sprawy społeczne niż z opowiadania o swoim życiu prywatnym. Teraz zrobiła wyjątek. Uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała zdjęcie ze swoim partnerem.

Maja Ostaszewska namawia kobiety do protestu przeciw projektowi zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej

Maja Ostaszewska pokazała partnera

Aktorka nie bez powodu zamieściła zdjęcie z ukochanym, Michałem Englertem, z którym jest od 15 lat. To z okazji jego urodzin. Ostaszewska złożyła życzenia partnerowi i opublikowała ich zdjęcie ze wspólnych wakacji w Grecji, do której udali się w zeszłym roku.

Ten Ktoś ma dziś urodziny. Wszystkiego Najlepszego Kochanie! Nasze zeszłoroczne greckie wakacje. Jeszcze tam pojedziemy… – napisała.

Kim jest Michał Englert?

Michał Englert choć związany jest z branżą filmową, to nie jest o nim tak głośno jak o Mai Ostaszewskiej. Mężczyzna jest operatorem i scenarzystą. Chyba nie ma czemu się dziwić, że związał się akurat z tą branżą. Jego rodzice Marta Lipińska i Maciej Englert są aktorami, tak samo jak jego stryj – Jerzy Englert.

Michał Englert – życie prywatne, żona

Michał Englert i Maja Ostaszewska poznali się w 2005 roku na planie filmu „Solidarność, solidarność”, nad którym Englert pracował wraz z Małgorzatą Szumowską, swoją ówczesną żoną. Ostaszewska i Englert wpadli sobie w oko, a operator rozwiódł się z reżyserką, by związać się z aktorką. Michał Englert i Maja Ostaszewska niedługo po tym, jak się związali doczekali się dwójki dzieci – Franciszka (13 l.) i Janiny (11 l.).

Michał Englert – filmy i seriale

Mimo rozwodu z Małgorzatą Szumowską, Michał Englert utrzymuje z nią dobre relacje. Po rozstaniu pracowali razem nad różnymi produkcjami, np. „Sponsoring”, „Body/Ciało” czy „Twarz”. Co ciekawe, do filmu „Body/Ciało” została zaangażowana także Ostaszewska, która zagrała tam jedną z głównych ról. W portfolio Michała Englerta znalazły się także następujące filmy i seriale: „M jak Miłość”, „Anatomia zła”, „Maria Skłodowska-Curie”, „Dwie strony medalu”, „33 sceny z życia”, „Miłość na wybiegu”, „Ślepnąc od świateł” i wiele innych.

ZOBACZ TEŻ:

Magda Mołek z MĘŻEM na gali. To ich pierwsze wspólne wyjście

Weronika Książkiewicz pokazała partnera! „Normalnie nie dzielę się takimi zdjęciami”

Maja Ostaszewska miała wypadek w pokoju hotelowym

Maja Ostaszewska, Michał Englert na ściance

Maja Ostaszewska, Michał Englert/fot. AKPA

Michał Englert, Maja Ostaszewska na ściance

Michał Englert, Maja Ostaszewska/fot. AKPA

Maja Ostaszewska, Michał Englert na ściance

Maja Ostaszewska, Michał Englert/fot. AKPA