Ellen DeGeneres (62 l.) w czasie pandemii zmagała się z problemami w związku. Prezenterka od lat związana jest z aktorką Portią de Rossi (47 l.). Plotkuje się, że obie postanowiły zakończyć tę relację i przygotowują pozwy rozwodowe. Szykuje się kolejny rozwód w amerykańskim show-biznesie? Mówi się, że rozstanie będzie kosztować miliony!

Afera z Ellen DeGeneres w roli głównej. Dziennikarka kombinuje za plecami pracowników?

Kryzys w związku Ellen DeGeneres

Znana showmanka od od 16 lat jest związana z aktorką Portią de Rossi. Pobrały się w 2008 roku i mimo, że mają już za sobą jeden kryzys to od tamtej pory były zgodnym małżeństwem. Teraz coraz częściej mówi się, że w ich związku na nowo pojawiły się spore problemy. Jak informuje portal In Touch – podobno Ellen i Portia planują rozwód.

Żona Ellen DeGeneres spędziła 30 dni na odwyku!

DeGeneres nie ma teraz łatwego czasu w życiu. Z powodu koronawirusa jej talk-show na jakiś czas stanął pod znakiem zapytania. Ellen zaczęła nagrywać z domu, przez co wykruszyła się jej ekipa po tym, gdy pojawiły się cięcia budżetowe (więcej TUTAJ). Ostatnio było również głośno na temat tego, jakoby współpraca z Ellen była ciężka. Teraz mówi się o rozwodzie.

Jak zdradziła osoba z bliskiego otoczenia prezenterki powodem rozstania ma być zazdrość w ich związku.

Portia chce odejść. Problemem jest zazdrość. Ellen zdaje sobie sprawę, jakie oszałamiające wrażenie robi Portia na ludziach. Podczas imprez wszyscy ją uwielbiają i adorują, a Ellen nie może tego znieść – zdradziło źródło w rozmowie z tabloidem.

Ellen DeGeneres żoną Portią.

Ellen DeGeneres żoną Portią na rozdaniu Złotych Globów. Fot.Forum/Reuters.

Informator zdradził również, że będzie to jeden z głośniejszy rozwodów tego roku. Przy okazji mówi się, że ma być jednym z najdroższych w historii. Wszystko przez majątek do podziału, który wynosi około 500 milionów dolarów.

Myślicie, że możemy spodziewać się „brudów” z przeszłości obydwu pań?

Miejmy nadzieję, że uda im się dojść do porozumienia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jessica Simpson tłumaczy się z udzielania wywiadu u Ellen PO PIJAKU „Nie mogę tego oglądać”

Ellen DeGeneres była MOLESTOWANA przez OJCZYMA jako nastolatka – jej matka komentuje dramat córki

Nie uwierzysz, jak Ellen odkryła, że Kylie naprawdę jest w ciąży

Carol Burnett Award winner, Ellen DeGeneres, arrives at the 77th Annual Golden Globe Awards at the Beverly Hilton in Beverly Hills, CA on January 5, 2020.
*Editorial Use Only*, Image: 491271553, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY!, Model Release: no, Credit line: HFPA/ Capital Pictures / Capital pictures / Forum

West Hollywood, CA – Ellen Degeneres is out at Melrose Place treating herself to some shopping at The Row.
BACKGRID USA 30 JANUARY 2020, Image: 495661024, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Vasquez-Max Lopes / BACKGRID / Backgrid USA / Forum