Elliot Page pokazał swoje widoczne  mięśnie brzucha w selfie, które opublikował na swoim Isntagramie, „Och, dobrze, że mój nowy telefon działa”, opisał zdjęcie. Na zdjęciu blizny po usunięciu piesi już są prawie niewidoczne, a Elliot Page wygląda na niezwykle zadowlonego z siebie i swojego ciała.

Jeden z fanów skomentował zdjęcie. „Cholera Elliot”, inna osoba napisała. „TAK PRZYSTOJNY!!!”. Kolejny fan skomentował zdjęcie: “ELLIOT WYGLĄDASZ NIESAMOWICIE I TAK SZCZĘŚLIWIE !!”.

Elliot Page pokazał zdjęcie bez koszulki. Poddał się operacji usunięcia piersi

Elliot Page pokazała klatę

Elliot Page, który zagrał w dwóch sezonach serialu o superbohaterach Netflix „Umbrella Academy”, ujawnił się jako osoba transpłciowa w grudniu 2020 roku, dodając, że jego są zaimkami, będzie on/oni.

„Uwielbiam to, że jestem trans. I uwielbiam to, że jestem queer […] I im bardziej trzymam się blisko tego kim jestem i w pełni pojmuję to, kim jestem, im więcej marzę, tym bardziej rośnie moje serce i tym bardziej się rozwijam”, napisał aktor znany wcześniej jako Ellen Page.

Transgenderowa gwiazda Hollywood

Elliot Page otworzył się również w rozmowie na kanapie u Oprah Winfrey w kwietniu 2021. To tam w czasie wywiadu wyznał, że dla niego było „kluczowe i ważne” podzielić się swoją historią coming-outu.

Ellen Page z „The Umbrella Academy” wyznała, że jest osobą transpłciową!

Jego żona, Emma Portner, powiedziała, że ​​jest „taka dumna” z Page’a. Para jednak rozstała się na początku tego roku. Page złożył wniosek o rozwód z Portnerem w styczniu po 3 latach małżeństwa.

Gratulujemy Elliotowi Page’owi odwagi i życzymy mu dalszych sukcesów w Hollywood.