Elliot Page to aktor, którego kojarzymy z „Incepcji” czy „The Umbrella Academy”. Kilka miesięcy temu ogłosił, że jest osobą transpłciową. Wcześniej znaliśmy go jako Ellen Page. Po zmianach w wyglądzie, pokazał się bez koszulki.

Ellen Page z „The Umbrella Academy” wyznała, że jest osobą transpłciową!

Elliot Page bez koszulki po usunięciu piersi

Chciałbym podzielić się z Wami tym, że jestem osobą transpłciową. Zaimki, którymi teraz się posługuję to on/oni i nazywam się Elliot. Pisząc to, czuję się szczęśliwy, że dotarłem do tego miejsca w życiu – informował w grudniu.

Elliot dziękował za wsparcie i miał nadzieję, że jego wyznanie pomoże innym. Obecnie poddaje się terapii hormonalnej i licznym operacjom. Zdecydował się na usunięcie piersi.

Operacja pomogła mi poznać siebie, gdy patrzę w lustro. Czekałem na to od totalnego piekła dojrzewania. Może życie uległo w ten sposób całkowitej transformacji. Tyle energii marnowałem, czując się niekomfortowo w swoim własnym ciele. Teraz mam całą tę energię z powrotem dla siebie – mówił w wywiadzie.

Teraz aktor pochwalił się efektami. Pokazał zdjęcie bez koszulki. Fani przesyłają mu liczne słowa wsparcia i komplementy.

Valentina Sampaio będzie pierwszą transpłciową modelką Victoria’s Secret

Ellen Page i Emma Portner na ściance

Ellen Page, Emma Portner/fot. FORUM

Ellen Page na premierze filmowej

Ellen Page/fot. FORUM