Emily Ratajkowski w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat różnic między wychowywaniem syna a córki. Przypominamy, że supermodelka polskiego pochodzenia powitała na świecie swoje pierwsze dziecko Sylwestra Apolla w marcu tego roku. Ojcem dziecka jest Sebastian Bear-McClard.

Emily Ratajkowski była molestowana? Modelka oskarża Robina Thicke’a

Emily Ratajkowski urodziła syna

Emily Ratajkowski w rozmowie z magazynem Elle mówi, że poczuła ulgę, gdy dowiedziała się, że spodziewa się syna, chociaż początkowo miała nadzieję na córkę.

Początkowo chciałam mieć córkę, ale kiedy dowiedziałam się, że mam syna, odetchnąłem z ulgą. Ponieważ myślę, że wychowywanie kobiety w tych czasach jest tak bardzo trudne. Od najmłodszych lat seksualizacja dziewczynek, a także zderzenie z prawdziwym, wciąż okrutnym światem, który na nie czeka… – wyjaśnia.

Mam wspomnienie: byłam może wtedy w pierwszej klasie podstawówki, oparłam się plecami o ścianę kuchni rodziców i zrobiłam taki seksowny ruch, jakby taniec. Na co moi rodzice powiedzieli: Gdzie się tego nauczyłaś? Pomyślałam: „Nauczyłam się tego, do cholery. To właśnie robią kobiety – dodała.

Internauci przerażeni tym, co zobaczyli u Emily Ratajkowski. Jak ona trzyma DZIECKO?!

W rozmowie z amerykańskim Elle Emily Ratajkowski opowiedziała również o swoim doświadczeniu podczas porodu, powiedziała, że w tamtej chwili zaufała swojemu ciału.

Nienawidzę pomysłu, że zostajesz matką i wszystko się zmienia. To jest coś, o czym mówię w swojej książce: przechodzisz od dziecka do obiektu seksualnego do matki. Ale sam poród był jednym z najpotężniejszych doświadczeń fizycznych […] Ufanie swojemu ciału – wyznała.

Emily Ratajkowski URODZIŁA. Pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Ciężarna Emily Ratajkowski w bikini

Ciężarna Emily Ratajkowski w bikini fot. The Mega Agency / Forum

Ciężarna Emily Ratajkowski z kawą

Emily Ratajkowski/fot. The Mega Agency/Forum

Ciężarna Emily Ratajkowski w bieliźnie

Emily Ratajkowski przebrała się za Demi Moore/fot. Instagram/emrata