O Emily Ratajkowski świat dowiedział się przede wszystkim za sprawą jej udziału w klipie do piosenki „Blurred Lines”. Utwór ten stał się od razu wielkim hitem i przez długie miesiące królował na listach przebojów. Zresztą do dziś jest chętnie grany na różnego rodzaju imprezach. I choć mogłoby się wydawać, że wystąpienie w tym teledysku to wyłącznie źródło szczęścia, w rzeczywistości okazuje się, że na planie spotkała modelkę nieprzyjemna sytuacja.

Emily Ratajkowski w najmodniejszym zestawie sezonu

Emily Ratajkowski molestowana? Modelka oskarża Robina Thicke’a

Emily Ratajkowski napisała książkę „My body”, w której opisuje między innymi sposób traktowania kobiet, którego doświadczyła w pracy modelki. I mimo że premiera utworu odbędzie się dopiero w listopadzie, jego fragmentu już ujrzały światło dzienne. O czym więc się dowiadujemy? Jak pisze gwiazda, podczas realizacji teledysku „Blurred Lines” doszło do molestowania.

Nagle, nie wiadomo skąd, poczułam chłodne i obce ręce obejmujące od tyłu moje nagie piersi. Instynktownie się odsunęłam, spojrzałam za siebie, a to był Robin Thicke. Uśmiechnął się głupkowato i cofnął się, z oczami ukrytymi za okularami przeciwsłonecznymi – pisze Emily.

Sytuację tę ma potwierdzać reżyserka teledysku, Diane Martel. Kobieta powiedziała, że pamięta ten moment i że gdy tylko zobaczyła, co się dzieje, natychmiast krzyknęła do Robina i przywołała go do porządku. Jednocześnie zaznaczyła, że po fakcie, muzyk przeprosił Ratajkowski.

Emily Ratajkowski pokazała brzuch 11 dni po porodzie. Wleciał PHOTOSHOP? To jest niemożliwe!

Co na te doniesienia ma do powiedzenia Thicke? Na ten moment piosenkarz milczy.