Emily Ratajkowski, modelka, autorka i aktywistka szczerze opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z randkowaniem w najnowszym odcinku swojego podcastu, High Low with EmRata.

Ratajkowski, którą ostatnio widziano z komikiem Ericem Andre po zerwaniu z Petem Davidsonem, powiedziała, że tak naprawdę wciąż nie przywykła do tego, że cały świat wie, z kim właśnie poszła na randkę.

Emily Ratajkowski narzeka, że jest pod obserwacją

Emily w swoim podcaście opowiedziała, że czasami spotyka się z ludźmi, z którymi niekoniecznie randkuje, a media przypisują jej romans, a znowu z tymi, z którymi się umawia, nie zawsze są pokazywani publicznie. To według niej rodzi wiele nieporozumień z jej potencjalnymi partnerami.

Pete Davidson i Emily Ratajkowski już się nie spotykają!

To było naprawdę trudne, ponieważ w zasadzie za każdym razem, gdy idę na kolejną randkę, wszyscy wiedzą, więc inni faceci, z którymi się spotykam, widzą to, i to jest trudne, ponieważ oczywiście uważają wtedy. Och, nie rozmawiałem z nią zeszłej nocy, a potem wiesz, widzą moje zdjęcia kolacji z kimś innym.

Piękna Emily Ratajkowski na nowojorskiej gali. Wygląda na zmęczoną? (ZDJĘCIA)

Emily powiedziała dalej, że nie czuje się dobrze, gdy prywatne, intymne części jej życia osobistego są w całym Internecie i mediach społecznościowych.

Moet & Chandon Holiday Season Celebration
 Forum

September 9, 2019, Toronto Forum

Emily Ratajkowski/fot. Reuters/Forum