Jak to mówią, wszystko co dobre szybko się kończy! Modelka Emily Ratajkowski, lat 31, i komik, Pete Davidson, lat 29, podobno rozstali się. Ich trwający ponad miesiąc flirt nie przerodził się w nic bardziej trwałego.

Pete Davidson i Emily Ratajkowski zerwali ze sobą

„Ich romans przeniósł się do strefy przyjaciół” – powiedziało źródło stronie PageSix. Pomimo rozłamu, oboje mają się z tym dobrze”.
Na ten moment żadne z zainteresowanych nie skomentowało tych doniesień.

Para zaczęła się spotykać w listopadzie tego roku, po tym jak Pete rozstał się z założycielką Kim Kardashian, 42, w sierpniu, a Emily rozwiodła się z Sebastianem Bear-McClard we wrześniu. Emily i Pete zostali zauważeni na randce w Nowym Jorku 16 listopada. Później, 27 listopada, Em i 29-latek byli razem na meczu Knicksów i siedzieli przy boisku obok aktora Bena Stillera i piosenkarki Jordin Sparks.

Pete Davidson świętuje urodziny z Emily Ratajkowski!

Rozstanie Em i Pete’a nastąpiło zaledwie trzy dni po tym, jak źródło potwierdziło HollywoodLife, że podczas ich romansu „nie byli dla siebie na wyłączność”.

Emily Ratajkowski i Pete Davidson spędzili wspólnie święto Dziękczynienia

„Emily eksploruje życie singla, ale nie ma to żadnego odbicia na jej związku z Pete’em” – powiedział insider. „Ona uważa, że on jest świetny, po prostu nie chce się teraz angażować.”

 

New York, NY – Pete Davidson and Emily Ratajkowski/ Forum

New York, NY – Forum