Emily Ratajkowski (31 l.) najwyraźniej ujawniła właśnie, że jest osobą biseksualną. Modelka polskiego pochodzenia w wideo na TikToku,w pewien sposób wyznała, że jest zainteresowana zarówno mężczyznami, jak i kobietami.

Nowe szczegóły związku Brada Pitta i Emily Ratajkowski

A wszystko w związku z 11. października, który jest oficjalnym dniem „ujawniania swojej seksualności”. Na TikToku powstał trend, na którym gwiazdy ujawniają, że należą do społeczności LGBTQ+, jeśli… posiadają „zieloną zamszową kanapę”. Emily w wideo… wskazuje na swoją „wielką zieloną kanapę”.

Niecały miesiąc po złożeniu wniosku o rozwód ze swoim mężem Sebastianem Bear-McClardem, modelka powiązana jest aktualnie z Bradem Pittem, z którym ma romansować.

@emrata #stitch with @shaymitchell ♬ original sound - Emrata

Emily Ratajkowski jest biseksualna?

Pod filmem pojawiły się tysiące komentarzy. Z jednej strony pozytywnych… z drugiej mocno negatywnych. Jak można się spodziewać, wiele osób uznało Emily Ratajkowski za oszustkę, która na społeczności LGBTQ+ próbuje nabić sobie popularność w mediach społecznościowych.

Emily Ratajkowski atakuje niewiernych, „Jesteś w związku, bądź lojalny”

Powiedzmy, że jest to prawdopodobnie jedna z wielu rzeczy, których nigdy się nie spodziewałem, napisał jeden, Na pewno w to nie uwierzę, robi to dla lajków, skomentował inny.