Jak donosi informator gazety People, 58 -letni Brad Pitt i 31-letnia Emily Ratajkowski byli razem na kilku randkach. Wiadomość o możliwym związku Brada i Emily pojawia się miesiąc po tym, jak po czterech latach małżeństwa złożyła wniosek o rozwód z mężem Sebastianem Bear-McClardem.

Brad Pitt i Emily Ratajkowski razem?

Informator potwierdził, że Brad i Emily „odbyli razem kilka randek”. Źródło wyjaśniło również, jak spotkały się dwie gwiazdy.

Został przedstawiony Emily przez przyjaciela ze świata sztuki. Jest przyciąganie, ale nic poważnego się nie dzieje – podało źródło. Ona jest oczywiście piękna i bardzo interesuje się sztuką. Mają dużo do omówienia i zawsze świetnie się bawią, kiedy spędzają czas. Pozostają w kontakcie, kiedy się nie widzą.

Internet nie zostawia suchej nitki na Emily Ratajkowski, nagiej w wannie z 1,5 rocznym synem [zdjęcia]

Źródło wspomniało również o niedawnym rozpadzie małżeństwa Emily.

To było nieoczekiwane i niszczące. Czuje ogromną ulgę, że jest teraz po drugiej stronie tego wszystkiego – powiedział wtajemniczony. Z nią wszystko dobrze. Uważa, że ​​Brad jest niesamowity. Byli na kilku randkach, a ona jest bardzo zauroczona. Jest bardzo rozanielona, kiedy mówi o Bradzie. Myśli, że jest dżentelmenem. To naprawdę był dla niej idealny moment.

Źródło kontynuowało: „Jej przyjaciele żartują, że nie współczują jej już z powodu rozwodu, nie ma nic lepszego niż pocieszenie w ramionach Brada Pitta. Zdecydowanie chce go lepiej poznać. Wysyłają sobie  SMS-y i pozostają w kontakcie”.

Pasują do siebie?

Gigi Hadid’s 27th Birthday Celebration
Zero Bond, NY.
23 Apr 2022,Image: 685607430, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Pictured: Emily Ratajkowski, Credit line: RCF / MEGA / The Mega Agency / Forum

Emily Ratajkowski z ciążowym brzuchem

Emily Ratajkowski przebrała się za Demi Moore/fot. Instagram/emrata

Westwood, CA – Forum

Brad Pitt

Brad Pitt fot. Reuters / Forum