Emma Roberts (29 l.) niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka została przyłapana przez fotoreporterów w drodze do popularnego baru serwującego zdrowe koktajle. Tego dnia Emma postawiła na dopasowaną do ciała stylizację, która uwydatniła jej ciążowe kształty. Trzeba przyznać, ze wygląda kwitnąco.

Emma Roberts nawet w ciąży wygląda stylowo. Postawiła na MODNE buty

Seksowna Emma Roberts podkreśla ciążowe kształty

Emma Roberts długo ukrywała, że spodziewa się dziecka. Aktorka przez jakiś czas nie chciała komentować, w jakim jest stanie. Potwierdziła, że jest w ciąży publikując na Instagramie uroczą fotografię ze swoim o 6 lat starszym partnerem, Garrettem Hedlundem. Aktorska para nie ma długiego stażu w związku, zaczęli spotykać się w 2019 roku, ale połączyło ich prawdziwe uczucie.

Emma Roberts potwierdziła CIĄŻĘ. Pokazała ciążowy brzuch

Aktorka nie jest zbyt wylewna i nie zdradza, jak przechodzi ciążę. Roberts ma już sporych rozmiarów brzuszek. Emma pokazała się w jesiennej stylizacji, którą podkręciła seksowną i opinającą ciało sukienką.

Emma Roberts w zaawansowanej ciąży.

Emma Roberts w zaawansowanej ciąży. Fot.Forum.Backgrid USA.

Aktorka stawia na eleganckie, ale wygodne zestawy. Tego dnia założyła na siebie przylegającą do ciała sukienkę, która miała rozcięcie po boku. Roberts połączyła ją z ciepłym płaszczem w kratkę, białymi butami i beżową torebką.

Emma zwłaszcza w ciąży dba o siebie i swoje zdrowie. Aktorka popijała zielony koktajl i nie zapomniała założyć maseczki na twarz.

Nie wiadomo, na kiedy Emma na wyznaczony termin porodu. Patrząc na jej kształty brzuch można spodziewać się, że aktorka niedługo będzie rodzić.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ciężarna i wystrojona Emma Roberts spotkała się z Kristen Stewart. Aktorka próbowała ukryć rosnący brzuszek

Hugh Grant: „Chciałbym zrobić mi i Julii Roberts ohydny rozwód”

Emma Roberts podobno zostanie MAMĄ. To będzie jej pierwsze dziecko

Emma Roberts w jesiennej stylizacji.

Emma Roberts w jesiennej stylizacji. Fot.Forum.Backgrid USA.

Emma Roberts w maseczce i okularach.

Emma Roberts, Fot.Forum.Backgrid USA.