Karolina Kurkova (36 l.) po raz trzeci zostanie mamą! Supermodelka pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie i przy okazji pokazała brzuszek. Za kilka miesięcy rozwiązanie. Jak się czuje? Sprawdźcie sami.

Karolina Kurkova pokazała, jak karmi piersią (Instagram)

Karolina Kurkova w trzeciej ciąży

Karolina Kurkova z powodzeniem łączy pracę w modelingu z macierzyństwem. Modelka po raz pierwszy została mamą w 2009 roku. 6 lat później na świat przyszedł jej drugi syn. Teraz okazuje się, że przyjaciółka Ani Rubik po raz kolejny spodziewa się dziecka.

Anja Rubik bez stanika kontra Karolina Kurkova w oranżu FOTO

Czeska modelka o ciąży poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Na jej profilu można zobaczyć odważne zdjęcia, na których Karolina pozuje nago z zaokrąglonym brzuszkiem. Kurkova wygląda kwitnąco i ciąża zdecydowanie jej służy.

Karolina na łamach magazynu „Glamour” opowiedziała, jak trzecia ciąża różni się od dwóch poprzednich.

Kiedy byłam w poprzednich dwóch ciążach, byłam młodsza. Teraz, po trzydziestce, jestem bardziej pewna siebie i czerpię korzyści z roku, który przyniósł tak wiele okazji do przemyśleń, refleksji i ponownej oceny zdarzeń – przyznała Kurkova.

pytanie  ZOBACZ WIĘCEJ: Karolina Kurkova rozwiązała problem Anji Rubik Zagraniczny magazyn podejrzewa, że Hailey Bieber jest w ciąży. Modelka zabrała głos Modelka Victoria’s Secret URODZIŁA. Myślała, że będzie mieć problemy z zajściem w ciążę

Karolina od lat związana jest z aktorem i przedsiębiorcą, Archim Drury, który gościnnie występował w serialu „Agenci NCIS” i „Nowojorscy gliniarze”.

Wspólnie wychowują dwóch synów: 11-letniego Tobina Jacka oraz 5-letniego Noaha Lee.

Karolina Kurkova po raz trzeci zostanie mamą.

Karolina Kurkova po raz trzeci zostanie mamą. Fot.Instagram:karolinakurkova.

Gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Karolina Kurkova rozwiązała problem Anji Rubik

Zagraniczny magazyn podejrzewa, że Hailey Bieber jest w ciąży. Modelka zabrała głos

Modelka Victoria’s Secret URODZIŁA. Myślała, że będzie mieć problemy z zajściem w ciążę