Emma Roberts (29 l.) potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka ma urodzić synka. Od jakiegoś czasu plotkowano, że Roberts jest w ciąży, jednak ona sama nie komentowała tych doniesień. Postanowiła to zrobić na własnych warunkach i opublikowała zdjęcie z partnerem, na którym dokładnie widać sporych rozmiarów brzuch. Teraz aktorka spotkała się z Kristen Stewart (30 l.) na babskich pogaduchach i stylizacją starała się ukryć swój stan.

Emma Roberts potwierdziła CIĄŻĘ. Pokazała ciążowy brzuch

Elegancka Emma Roberts spotkała się z Kristen Stewart

Emma Roberts ma powody do świętowania, niedługo zostanie młodą mamą i powita na świecie synka. Aktorka wygląda kwitnąco i trzeba przyznać, że ciąża jej służy. Roberts została przyłapana przez fotoreporterów na babskim spotkaniu z koleżanką po fachu – Kristen Stewart. Obie znają się i przyjaźnią od lat.

Emma Roberts podobno zostanie MAMĄ. To będzie jej pierwsze dziecko

Przyszła mama postawiła na luźną, ale elegancką stylizację. Na Instagramie chętnie podkreśla rosnący brzuszek, jednak tego dnia chciała go ukryć pod obszerną marynarką, którą miała zapiętą. Roberts dobrała do stylizacji czarną koszulkę na długi rękaw, ciemne spodnie i popularne trampki Vansy.

Kristen Stewart znów coś odwinęła na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Jej przyjaciółka, Kristen Stewart słynie z tego, że nie przykłada za dużej uwagi do swojego wyglądu. Często można spotkać ją w dresach i nie umytych włosach. Tym razem nie było inaczej. Niektórzy twierdzą, że Kristen wygląda niechlujnie i nawet na czerwone dywany nie lubi się przesadnie stroić. Aktorka założyła czarne legginsy, biały T-Shirt i adidasy. Włosy związała na czubku głowy i można było zauważyć jej odrosty.

Emma Roberts spotkała się z Kristen Stewart.

Emma Roberts, Kristen Stewart, fot.Forum/Mega Agency.

Aktorki spotkały się przy kawie i żywo rozmawiały. Emma wyglądała na zadowoloną i szeroko się uśmiechała.

WOW! Dopiero jak Kristen Stewart wbiła się w MINI, zobaczyliśmy jakie ma NOGI

Bratanica Julii Roberts jest podekscytowana ciążą i nie może doczekać się, aż będzie mogła sprawdzić się w nowej roli. Emma związała się z Garrettem Hedlundem, który jest starszy od niej o 6 lat. Poznali się rok temu, w marcu 2019 roku i od razu między nimi zaiskrzyło.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nowy film biograficzny o księżnej Dianie. Zagra ją Kristen Stewart

Emma Roberts przyłapana na lotnisku. Na nowych zdjęciach widać CIĄŻOWE krągłości?

Emma Roberts w IDEALNEJ stylówce na upały. Podkreśliła długie nogi, jak u modelki (FOTO)

Emma Roberts ukrywa ciążowy brzuch.

Emma Roberts, fot.Forum/Mega Agency.

Emma Roberts ukrywa ciążowy brzuch pod marynarką.

Emma Roberts, fot.Forum/Mega Agency.

Emma Roberts spotkała się na plotki z Kristen Stewart.

Emma Roberts, fot.Forum/Mega Agency.

Kristen Stewart w tłustych włosach.

Kristen Stewart, fot.Forum/Mega Agency.