W ostatnim wywiadzie dla magazynu Vogue Emma Watson opowiadała o tym, jak czuje się jako trzydziestolatka.

Aktorka podkreśliła, że przekroczenie 30-tki w społeczeństwie jest postrzegane jako ważna cezura wiążąca się z pewnymi wyobrażeniami na temat życia:

Jeśli nie wybudowałaś domu, nie masz męża, nie masz dziecka i kończysz 30 lat, a twoja kariera nie jest w bezpiecznym, stabilnym miejscu, lub jeśli ciągle nie jesteś pewna, co ze sobą zrobić… istnieje ogromna ilość lęku – mówiła Emma.

Emma Watson wygląda kiepsko. Gwiazda bez makijażu, w niechlujnym stroju (ZDJĘCIA)

Jednocześnie gwiazda zdradziła, że chociaż wcześniej nie sądziła, że bycie singielką może być fajne, ostatnio zmieniła perspektywę i zaczęła czerpać z tego radość:

Jestem bardzo szczęśliwa będąc singielką. Nazywam to związkiem z samą sobą. Sama jestem stoim partnerem – powiedziała Emma i tym samym wywołała entuzjazm u wielu tak samo myślących kobiet.

Minęło parę tygodni i u Emmy wszystko się zmieniło… Aktorka nie jest już szczęśliwą singielką. Od jakiegoś czasu można ją zobaczyć w towarzystwie przystojnego, długowłosego, tajemniczego chłopaka.

Emma Watson w bikini wypoczywa na wakacjach w Meksyku

Media jeszcze się nie dowiedziały, kim jest nowy chłopak Watson, sądząc po zdjęciach na pewno jest jej bratnią duszą. W jego towarzystwie Emma trsyka dobrym humorem – sami zobaczcie.

 

Emma Watson z tajemniczym chłopakiem, fot. Zed Jameson / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot. Zed Jameson / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot.  Zed Jameson / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot.  Zed Jameson / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot. Zed Jameson / BACKGRID / Backgrid UK / Forum