Emma Watson (29 l.)  i Tom Felton (31 l.) doprowadzili fanów Harry’ego Pottera do szaleństwa na początku tego roku, kiedy aktorka wcielająca się w rolę Hermiony Granger udostępniła zdjęcie i filmik, na którym widzimy szczęśliwą i uśmiechniętą parę. Emma przytulona do Toma sunie wraz z nim na deskorolce. Aktorzy obudzili nadzieję fanów, że są kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Sami zainteresowani nie potwierdzili tych medialnych doniesień.

Emma Watson wygląda kiepsko. Gwiazda bez makijażu, w niechlujnym stroju (ZDJĘCIA)

Hermiona Granger i Draco Malfoy z „Harry’ego Pottera” spotykają się!?

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Emmy Watson. Aktorka storni od wywiadów i nie jest za bardzo aktywna w social mediach. Pierwsze plotki, dotyczące  związku Emmy Watson i Toma Feltona pojawiły się już w 2011 roku! Właśnie tego roku filmowa Hermiona Granger wyznała w wywiadzie, że zakochała się w swoim koledze z planu, gdy dopiero zaczynali nagrywać Harry’ego Pottera. Odtwórca roli Draco Malfoy’a był jej pierwszą w życiu sympatią! Fani sagi o Harrym Potterze i jego przyjaciołach totalnie oszaleli – zachwyciła ich bowiem wizja Dramiony w prawdziwym życiu!

Przez kilka kolejnych lat zarówno Emma Watson i Tom Felton utrzymywali, że łączy ich jedynie damsko-męska przyjaźń. Aktor wspomniał, że na początku nie wiedział o uczuciach swojej koleżanki, ale teraz oboje się z tego śmieją i wspominają z lekkim sentymentem. Plotki podsycają trochę sami zainteresowani. Zarówno na Instagramie Emmy Watson, jak i Toma Feltona znajdziemy ich wspólne zdjęcia. Na jednym z nich Tom uczy swoją przyjaciółkę gry na gitarze. Romantycznie?

Aktorzy spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Jak myślicie w ich wypadku również sprawdzi się powiedzenie „od przyjaźni do miłości„.

Aktor udostępnił również zdjęcie, pokazuje jego na plaży (prawdopodobnie na wakacjach) w koszuli „Kobiety lepiej to robią”. W rogu zdjęcia widać kolana Emmy. Skąd wiemy, że to aktorka? Podpis brzmi: „Kobiety robią to lepiej 📷EW”.

Aktorzy tworzyliby zgraną parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Emma Watson W BIKINI na wakacjach w Meksyku (ZDJĘCIA)

Emma Watson WALCZY o prawa kobiet w Polsce!

Emma Watson prawie padła ofiarą NIEWOLNICTWA SEKSUALNEGO!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Quick learner x

Post udostępniony przez Tom Felton (@t22felton)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Women do it better 📷EW

Post udostępniony przez Tom Felton (@t22felton)