Emma Watson (30 l.) była łączona z kolegą z planu „Harry’ego Potter’a” – Tomem Feltonem (31 l.), jednak okazało się, że są tylko dobrymi przyjaciółmi. Aktorka jakiś czas temu przekonywała, że jest w związku z samą sobą, ale szybko zmieniła zdanie. Czyżby tajemniczy przystojniak z kręconymi włosami aż tak zakręcił jej w głowie. Wiemy kim on jest.

Emma Watson ma nowego (przystojnego) chłopaka (ZDJĘCIA)

Kim jest nowy chłopak Emmy Watson?

Emma Watson stroni od mówienia w mediach na temat swojego życia prywatnego. Zamiast tego woli skupiać się na karierze, a miłosne rozterki zostawia dla siebie i swoich najbliższych. Gdy pod koniec zeszłego roku zaczęto plotkować o jej relacji z Tomem Feltonem, fani nie ukrywali zachwytu. Okazało się, że łączy ich jedynie przyjaźń.

W październiku fotoreporterzy przyłapali Watson, gdy ta namiętnie całowała się z tajemniczym przystojniakiem. Nikt nie miał złudzeń, że aktorka jest w nowym związku.

Watson nie komentowała doniesień, ale portal MailOnline dotarł do informacji, kim jest tajemniczy mężczyzna. Tożsamość nowego mężczyzny Emmy do tej pory pozostawała tajemnicą.

Okazało się, że nowy chłopak Emmy to 30-letni biznesmen z Kaliforni, Leo Robinton. Po pół roku randkowania mówi się, że ich związek zrobił się naprawdę poważny a Emma przestawiła wybranka swoim rodzicom.

Emma Watson z tajemniczym chłopakiem - wiemy kto to.

Emma Watson całuje się z tajemniczym chłopakiem. Wiemy kim on jest. Fot.Forum/BACKGRID UK

Emma i Leo zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zachować prywatność związku – zdradził informator w rozmowie z Daily Mail

Tak bardzo zależało im na prywatności, że gdy media obiegło ich wspólne zdjęcie, Leo podobno usunął konta ze wszystkich mediów społecznościowych, by chronić świeży związek z aktorką.

Biznesmen wcześniej pracował w firmie specjalizującej się w legalnej marihuanie, ale opuścił swoje stanowisko w czerwcu 2019 r. Niewiele wiadomo na temat jego związków w przeszłości.

Robinton ma brata bliźniaka, znanego jako Archer, a także starszego brata Charliego (35 lat) i siostry Lily (36 lat) i Daisy (33 lata). Młodsza siostra studiowała na Harvardzie.

Emma od czasu związku z nowojorskim biznesmenem, Brendanem Wallace’m, z którym spotykała się w 2018 r. była singielką. Teraz jest szczesliwie zakochana i wszystko wskazuje na to, że ich relacja cały czas się umacnia.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Emma Watson zorganizowała spotkanie świąteczne dla przyjaciół z Harry’ego Pottera!

SZOK. Emma Watson ma nowego chłopaka – spotyka się z kolegą z planu Harrego Pottera!

Emma Watson wygląda kiepsko. Gwiazda bez makijażu, w niechlujnym stroju (ZDJĘCIA)

Emma Watson i Leo Robinton przyłapani przez fotoreporterów.

Emma Watson i Leo Robinton, fot.Forum/Backgrid UK

Leo Robinton, kim jest nowy chłopak Emmy Watson?

Leo Robinton, Fot.Forum/Backgrid UK

Zakochana Emma Watson i Leo Robinton spacerują po Londynie.

Emma Watson, Leo Robinton, Fot.Forum/Backgrid UK