Nixon Wright (13 l.) to przyrodni brat Beyoncé, który spędził swoje najmłodsze lata mieszkając w przyczepie z mamą Alexandrą Wright (52 l.), zastanawiając się, dlaczego piosenkarka nie okazuje mu żadnych uczuć… Tak przynajmniej  twierdzi matka nastolatka.

Beyonce wyróżniła POLAKA [wideo]

Beyoncé i Nixon mają wspólnego ojca Matthew Knowlesa, byłego managera piosenkarki, „Nixon nigdy nie miał luksusu bycia normalnym dzieckiem […] Bycie spokrewnionym z kimś sławnym dusi dzieci, one tracą swoją tożsamość”.

Czasami siedzę w łazience i płaczę, bo po prostu nie wiem, jak pomóc mu być sobą, mówi matka Nixona Wrighta.

Beyoncé nie uznaje przyrodniego brata

Alexandra Wright, była przedstawicielem ds. public relations w firmie Microsoft, kiedy poznała Knowlesa w 2007 roku. Para rozpoczęła romans w trakcie małżeństwa Knowlesa z matką Beyoncé, Tiną Knowles (69 l.).

Beyonce i zdjęcia z koncertu w Warszawie

Wright zaszła w ciążę z Nixonem w maju 2009 roku, który urodził się w lutym 2010 roku. Test DNA z marca 2010 roku wykazał, że Matthew Knowles jest ojcem chłopca. Podobno Knowles nie płaci alimentów i nigdy nie spotkał Nixona

[Beyoncé] jest miliarderką i właśnie kupiła najdroższy dom w Kalifornii, 10 mil od miejsca, w którym mieszkamy.

Wright twierdzi, że wyobcowanie Nixona z życia Beyoncé wynikają z tego, że Jay-Z również odmawia uznania rzekomego syna Rymira Satterthwaite’a (30 l.), którego rzekomo spłodził w 1992 roku.