Ewa Chodakowska nie po raz pierwszy wybuchnęła na swoim Facebooku. Trenerka regularnie walczy z hejterami na swoich profilach w mediach społecznościowych, teraz swoje słowa kieruje do innych trenerek, które rzekomo namawiają swoje klientki do tego, by nie ćwiczyły z Ewką.

Zobacz: Ewę Chodakowską zapytano o najgłupszą plotkę na jej temat

Chyba czas najwyższy zmienić politykę ..
„Gramy do jednej bramki” – takie miałam marzenie .. Niestety kompleksy , wybujałe ego, głupota .. paskudna zawiść trenerów i trenerek w Polsce – pokazują , ze na grę drużynowa nie sa jeszcze gotowi .. I TUTAJ JEST MI ZA NICH WSTYD ..- zaczęła Ewa Chodakowska.
Jesli trener powie Ci ze chodakowska – jej cwiczenia , programy , całe to zamieszanie – jest BE , zapytaj jej / jego , CO SAMA OSIĄGNĘŁA ?

Ile osob zainspirowała do zmian na lepsze ? Ilu osobom dała REALNE NARZĘDZIA , zeby te zmiany wprowadzić ?? Z miejsca proponuje zmienić trenera !! I bede sie przy tym upierać .. Gwarantuje Ci, ze ta osoba dałaby duzo, zeby zamienić sie ze mną miejscami .. DOBRY TRENER !! DOŚWIADCZONY PROFESJONALISTA, nigdy nie powie Ci nic złego na temat dotychczasowej pracy.. Pogratuluje Ci efektow i zaproponuje ich kontynuujące .. Jestem na rynku od pięciu lat i nie bede mowić ze jestem najlepsza , ze jestem prekursorką etc .. nie bede pisać ze zapoczątkowałam te rewolucje , ale z całym szacunkiem do warsztatu wszystkich komentujących, wszystkich ktorych uwieram, ktorzy tak bardzo sie sadzą .. Efekty mojej pracy w Polsce SĄ NAJLEPSZE !!
TRENERZE !!
Pranie mózgu osobie, która BEZ TWOJEJ POMOCY , ale swoją ciężką pracą z moimi materiałami osiągnęła swoj cel ??
BURACTWO !!! ŻAŁOSNE BURACTWO !! Ogarnij sie albo zmień profesje, bo przynosisz wstyd !
Osoby z mojego otoczenia, ktore trenują ze mną na co dzień .. w moim studio .. w domu jadą na BOOTCAMP – obóz taki jak tydzień metamorfozy – i na tym tygodniu zamiast doświadczać pozytywnych wrażeń słuchają kręcenia nosem na temat chodakowskiej .. BURACTWO !!! TRENERZE ! Masz świadomość ze te klientki, ktore MYŚLĄ SAMODZIELNIE , którym nie imponujecie NIGDY DO WAS NIE WRÓCĄ ?? Strzelacie sobie w kolano !!! (…) Światowe marki podpisują ze mną kontrakty nie dlatego, ze mam znajomosci .. i nie dlatego, bo mi sie poszczęściło , ale dlatego bo jestem mega dobra w tym co robie .. Co poniektórzy powinni sie z tym faktem pogodzić …
– napisała na swoim Facebooku Ewka (pisownia oryginalna).

Zobacz: NAPRAWDĘ CHCESZ MIEĆ NOGI JAK EWA CHODAKOWSKA? (FOTO)

Jak sądzicie, kogo Ewa ma na myśli?

Nothing taste as good as health 🚀🚀 NIC NIE SMAKUJE TAK DOBRZE JAK ZDROWIE 😍😍😍 #training #workout #hard #strength #power #speed 💦💦

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Ewa Chodakowska do innej trenerki: BURACTWO !!! ŻAŁOSNE BURACTWO!!