Ewa Chodakowska ma życie do pozazdroszczenia. Piękne ciało, karierę i przystojnego męża. W 2013 roku wzięła ślub z Grekiem, Lefterisem Kavoukis. Do dzisiaj tworzą zgrany związek.

Ślub Ewy Chodakowskiej

Okazuje się, że Ewa Chodakowska nie chciała ślubu i nie oczekiwała na niego jak każda narzeczona.

Welon i biała suknia nie były nigdy moim marzeniem. Wychodziłam z założenia, że na życie trzeba sobie znaleźć partnera, ale z wychodzeniem za mąż, nigdy nie było mi po drodze. Zawsze, kiedy słyszałam: wyjdziesz za mnie?, a słyszałam kilkakrotnie, uciekałam w drugą stronę… Tym razem było inaczej – napisała na Facebooku.

Słynna trenerka zdecydowała się na ślub dopiero trzy lata po zaręczynach. Jak tłumaczy, ślub sam się o sobie przypomniał.

Joanna Przetakiewicz zaprosiła mnie do udziału w swoim pokazie.  – Pójdziesz w sukni ślubnej po wybiegu .. zamykając pokaz .. a ja chętnie wystawie na aukcje wszystkie suknie i przeznaczę pieniądze na fundacje którą założyłaś na potrzeby wsparcia Beaty, która uległa poważnemu wypadkowi” – zaproponowała Asia 😱😱😱😱😱 – czytamy.

Ewa Chodakowska ZWRÓCIŁA UWAGĘ mężczyźnie, który kupował zupki chińskie

Chodakowska bardzo się ucieszyła, ale nie chciała założyć sukni ślubnej, bo jeszcze nie była po ślubie i nie chciała robić zamieszania. Wtedy Przetakiewicz odpowiedziała: „Przecież Wy TAK SIĘ KOCHACIE!!! Jaki to problem? Organizujemy ślub – cała Asia„.

 Spojrzałam w stronę Lefterisa i zapytałam „GOTOWY?” … – Odkąd Cię poznałem…..i tak miesiąc później – dzień przed pokazem – wzięliśmy ślub cywilny w Sanoku. Końcem września ślub kościelny i przyjęcie – wszystko zorganizowane przez MATKĘ CHRZESTNĄ naszego małżeństwa – napisała Chodakowska.

Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

37-letnia Ewa Chodakowska pokazała zmarszczki: ZERO BOTOKSU – pisze trenerka

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA