Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska odpadły z Dance, Dance, Dance. Wcześniej doszło do niezbyt przyjemnej wymiany zdań między modelką a jurorami. Ewa Chodakowska skwitowała wypowiedź Pauliny słowami: To było słabe.

Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska odpadły z Dance, Dance, Dance

W sobotnim odcinku „Dance, Dance, Dance” z programem pożegnały się Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska.

– Mamy duże poczucie niesprawiedliwości – powiedziała tuż po ogłoszeniu werdyktu Paulina Krupińska.

Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska, w trzecim odcinku tanecznego show TVP2, zaprezentowały choreografię z klipu Beautiful Liar Shakiry i Beyonce. Za wspólny występ uczestniczki otrzymały od jurorów 23,5 punktu.

Krupińska pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani w szoku, że TAK na nim wygląda!

W drugiej części Dance, Dance, Dance Klaudia Halejcio zatańczyła do utworu Kylie Minogue Can’t Get You Out of My Head. Solowy występ aktorki jurorzy Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz ocenili na 25,5 punktu.

Taką samą liczbę punktów za solówkę otrzymała tańcząca wcześniej Wiktoria Gąsiewska. Gwiazda serialu Rodzinka.pl razem z Adamem Zdrójkowskim była drugą zagrożoną parą.

Paulina Krupińska krytykuje decyzję jury Dance, Dance, Dance

Po zsumowaniu punktów za występy solowe i w duecie, okazało się, że Klaudia i Paulina przegrały z Wiktorią i Adamem zaledwie jednym punktem!

Halejcio do Krupińskiej: Ty się nie zastanawiaj tylko trenuj! (ZDJĘCIA+VIDEO)

Z ostatecznym werdyktem nie mogła pogodzić się Paulina Krupińska, która na scenie postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami:

Tak naprawdę, wydaje mi się, że dzisiaj jest taki duży niedosyt, bo tak szczerze, dzisiaj, punktacja wasza jurorzy, była tak dziwna, że mam wrażenie, że dzisiaj, przepraszam, z całym szacunkiem, to nie jest program o tańcu. Może to jest bardzo krzywdzące, ja wiem, że ten materiał nie pójdzie, ale mam jakieś takie bardzo dziwne, mieszane uczucia… Może to jest zbyt odważne, ale na pewno nie zgodziłabym się z werdyktem, jeżeli chodzi o solo Klaudii za tak niską punktację, bo po prostu Klaudia byłaś dla nie mnie dzisiaj najlepsza – skomentowała Paulina Krupińska.

Reakcja uczestniczki zaskoczyła nie tylko prowadzących, uczestników tanecznego show, ale także samych jurorów.

– Nieładne to było bardzo. Dostała wysoką punktację – skomentował zaskoczony obrotem spraw Robert Kupisz.

A co na to Chodakowska?

– To było słabe – dodała trenerka.

Paulina i Klaudia musiały pożegnać się z programem. Wygraną w wysokości 10 tysięcy złotych uczestniczki przekazały na rzecz Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich.

Paulina Krupińska – konflikt z Ewą Chodakowską

Między Krupińską a Chodakowską już wcześniej doszło do spięć. Trenerka zasugerowała, że Krupińska nie daje z siebie wystarczająco dużo:

Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (…) Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy – mówiła Chodakowska.

I dodała:

Ja wiem, nie oceniam dzisiejszego występu negatywnie, staram się skupić na samej drodze do celu, bo mam wrażenie, że po drodze zamiast być zadaniowcem to szukasz małych wymówek. Czekam aż wyjdziesz ze pudełka komfortu, i czekam na ogień.

Finalnie okazało się, że Chodakowska i Krupińska nie znalazły wspólnego języka. Modelka opuściła program z poczuciem krzywdy. Pozostał niesmak?

 

Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio w Dance, Dance, Dance
JKlaudia Halejcio w Dance, Dance, Dance
Klaudia Halejcio w Dance, Dance, Dance
Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio w Dance, Dance, Dance
Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio w Dance, Dance, Dance