Ewa Chodakowska nieraz wspominała, że zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości. Jakiś czas temu kupiła hotel w Grecji. Z kolei kilka dni temu pisaliśmy, że gwiazda fitnessu wybudowała własne osiedle w Sanoku. Dumna pochwaliła się pierwszymi zdjęciami bliźniaczych domów:

Wiele razy jestem pytana w co inwestuje.. To żadna tajemnica… Zawsze inwestujemy z moim mężem W ROZWÓJ naszych FIRM oraz w nieruchomości.. w Grecji .. w Warszawie .. i jasna sprawa W MOIM RODZINNYM MIEŚCIE w Sanoku. Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem.. Trzymajcie kciuki, bo to dopiero początek ♥️♥️♥️ #osiedlechoda – poinformowała trenerka.

Ewa Chodakowska pochwaliła się kolejną inwestycją. Wybudowała OSIEDLE!

Ewa Chodakowska wspiera patodeweloperkę?

Jan Śpiewak, warszawski aktywista i współtwórca Stowarzyszenia „Miasto Jest Nasze”, zwrócił uwagę na osiedle Ewy Chodakowskiej. Stwierdził, że trenerka jest przykładem patodeweloperki, ponieważ wybudowała domy pośród niczego:

Chodakowska została patodeweloperem. Osiedle szeregowej zabudowy pośrodku niczego na dawnym łanie. Wystarczy przekroczyć granice, żeby zobaczyć, co to jest normalna zabudowa – z usługami publicznymi, siecią dróg, podzielonymi normalnie działkami, które tworzą sieć ulic. Polska to urbanistyczna dzicz, za którą już dzisiaj płacimy dziesiątki miliardów złotych rocznie – tłumaczy Jan Śpiewak.

Chodakowska definitywnie o dzieciach

Jan Śpiewak. Fot. Instagram/janekspiewak

Ewa Chodakowska wzięła jego słowa na poważnie. Pojechała do swojej rodzinnej miejscowości i pokazała okolicę. Przekonuje, że teren jest zurbanizowany, ponieważ wokół są już wybudowane domy i nieutwardzona droga:

Proszę bardzo, tutaj jest droga główna, tutaj są sąsiedzi, jak widzisz, teren jest zurbanizowany, nie byłam tutaj pierwsza. To nie jest Natura 2000. Tu na dole są moje domeczki, a okolica jest malownicza – zapewnia Chodakowska.

Fot. Instagram/chodakowskaewa

Fot. Instagram/chodakowskaewa

Fot. Instagram/chodakowskaewa