Ewa Chodakowska jest jedną z pierwszych trenerek personalnych, które weszły do show-biznesu i osiągnęły ogromny sukces. Potem przyszła Anna Lewandowska i zabrała jej pozycję liderki. Ostatnio głośno zrobiło się o Ewie, po tym, jak wyznała, że nie zamierza mieć dzieci. Taką decyzję podjęła wraz z mężem, Lefterisem Kavoukisem, na długo przed ślubem.

Chodakowska definitywnie o dzieciach

Ewa Chodakowska inwestuje w nieruchomości

Ewa Chodakowska ciężko zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości. Miesiąc temu ujawniła, że kupiła z mężem hotel w Grecji, skąd pochodzi Lefteris. Pierwsi goście mają zameldować się za kilka lat.

Ewa Chodakowska zdecydowała się na nowy biznes. W takiej roli jeszcze jej nie widzieliśmy!

Okazuje się, że posiadanie własnego hotelu nie jest największym osiągnięciem Ewy Chodakowskiej. Dzisiaj powiadomiła, że buduje własne osiedle w rodzinnym mieście Sanok:

Wiele razy jestem pytana w co inwestuje.. To żadna tajemnica… Zawsze inwestujemy z moim mężem W ROZWÓJ naszych FIRM oraz w nieruchomości.. w Grecji .. w Warszawie .. i jasna sprawa W MOIM RODZINNYM MIEŚCIE w Sanoku. Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem.. Trzymajcie kciuki, bo to dopiero początek ♥️♥️♥️ #osiedlechoda – poinformowała trenerka.

Bliźniacze domy są wybudowane w nowoczesnym stylu. Największym atutem jest spokój i przepiękny widok za okna.

Jak widać, Ewa Chodakowska nie musi martwić się o przyszłość. Lewandowscy także inwestują w projekty nieruchomości: piłkarz jest od sześciu lat współwłaścicielem spółki LS Investments, która buduje apartamenty.

Ewa Chodakowska tłumaczy się z propozycji pracy, gdzie zamiast pieniędzy oferuje oznaczenie na Instagramie

Ewa Chodakowska z mężem na ściance

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis/fot. AKPA

Ewa Chodakowska inwestuje

Ewa Chodakowska Fot. AKPA/AKPA