Ewa Chodakowska (35 l.) motywuje do ćwiczeń fizycznych, ale od czasu do czasu zahacza też o tematy… duchowe. Trenerka nie wstydzi się tego, że jest katoliczką. Bywa, że odważnymi deklaracjami ściąga na siebie słowa krytyki – tak było, gdy w Wielki Piątek wrzuciła na swój Instagram zdjęcie ukrzyżowanego Jezusa.

Chodakowska chwali się kolejnym sukcesem. Internautka sprowadza ją na ziemię

Wczoraj na profilu trenerki pojawiła się fotka z różańcem:

Wszystko na swoim miejscu ❤️❤️ Zostałam wychowana od najmłodszych lat w przykazaniu: „KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO, JAK SIEBIE SAMEGO” 🙏🏻🙏🏻 i tak zostało.. Dużo miłości nam wszystkim 😘 #pray #prayfortheworld #godbless #loveislove – napisała Ewa.

Tym razem jej profil zalała faka pozytywnych komentarzy:

Dziękuję Ci za to zdjecie ❤ i to, ze nie wstydzisz się swojej wiary 😇

I wszystko na swoim miejscu! 🙂Super że mówisz o wierze i modlitwie kiedy wszyscy dookoła maja odwagę jedynie krytykować i szydzić z osób wierzących i wyznających jakieś wartości i morale. Coraz bardziej mi imponujesz Ewa! Trzymaj tak dalej! piątka 👊🏻😉😘
I właśnie dlatego jesteś wyjątkowa i dlatego Cię kochamy!! ❤️ Masz wszystko na właściwym miejscu @chodakowskaewa ❤️ Niech cała Armia Niebieska Cię dalej prowadzi 🕊🙏🙏🙏

Ewa Chodakowska przyparta do muru, tłumaczy się z wydanych 40 tysięcy

Szacunek Ewa dla Ciebie za to, że w dzisiejszych czasach nie wstydzisz się wiary i dajesz świadectwo – piszą internautki.

I właśnie dlatego jesteś wyjątkowa i dlatego Cię kochamy!! ❤️ Masz wszystko na właściwym miejscu @chodakowskaewa ❤️ Niech cała Armia Niebieska Cię dalej prowadzi 🕊🙏🙏🙏 – dodaje ktoś.

Podziwiacie Ewę za jej świadectwo?