Ewa Farna (27 l.) jest jedną z gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Na jej Instagramie nieczęsto pojawiają się rodzinne fotki. Ewa postanowiła zaskoczyć fanów i opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Widać, że jest bardzo szczęśliwa. Zobaczcie sami.

Ewa Farna pokazała urocze zdjęcie z mężem i 3-tygodniowym synkiem

Ewa Farna na romantycznym zdjęciu z mężem

Ewa Farna nie należy do zbyt wylewnych osób. Wyraźnie odgranicza życie prywatne od zawodowego. Artystka jakiś czas temu została mamą. Ewa nie komentuje wydarzeń z życia prywatnego. Od 10 lat tworzy udany związek z Martinem Chrabotem. Poznali się podczas castingu na gitarzystę do jej zespołu w 2009 roku, a trzy lata temu zdecydowali się na ślub, który udało się je utrzymać w tajemnicy przed mediami.

Ewa Farna pokazała nowe zdjęcie sylwetki. „Wyglądasz fenomenalnie”

Artystka wyjechała z rodziną w Beskidy. Ewa postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcie z mężem. Trzeba przyznać, że takie fotki są rzadkością na jej profilu. Widzimy Ewę i jej ukochanego całujących się na tle górskiego krajobrazu.

Offline kissmas – napisała zabawnie Ewa.

Piosenkarka w ostatnim czasie zrzuciła kilka kilogramów, a fani nie szczędzili jej komplementów. Romantyczne zdjęcie przypadło obserwatorom artystki do gustu, którzy zgodnie przyznali – że Ewa i jej mąż tworzą świetny związek.

  • Pięknie.

  • Uwielbiam Was.

  • Wow.

  • Ile miłości.

  • Cudowni.

  • Zakochani – pisali fani.

Trzeba przyznać, że naprawdę urocza z nich para.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ewa Farna w DOMOWYM wydaniu, bez makijażu stroi zabawne miny

Ewa Farna świętuje 14-lecie pierwszej płyty i odsłania BRZUCH: Patyczak!

Ewa Farna na NIEPUBLIKOWANYM wcześniej zdjęciu z czasów ciąży