Ewa Farna i Martin Chobot wzięli ślub cztery lata temu w tajemnicy przed mediami. W czerwcu 2019 roku zostali rodzicami syna Artura. Para również pracowała razem, występowali wspólnie na scenie. Martin zdecydował się jednak odejść z zespołu.

Ewa Farna WYSZŁA ZA MĄŻ! Pokazała zdjęcie w sukni ślubnej (Instagram)

Mąż Ewy Farnej odchodzi z jej zespołu

Ewa Farna wyszła za mąż w wieku 24 lat za gitarzystę swojego zespołu, z którym znała się od dawna. Zaczęło się od przyjaźni i wspólnej pracy.

Martin Chobot nie ma Instagrama, dlatego oświadczenie pojawiło się na profilu piosenkarki. Muzyk był zmęczony koncertowaniem

Ponieważ mój Martin nie ma kont na social mediach, zostawiam tu parę słów od niego dla fanów:
Po długim rozważaniu zdecydowałem, że z końcem roku zakończę swoją działalność w zespole. Czuję, że przez te 12 lat dałem zespołowi co potrafiłem a on mi to, co najważniejsze – rodzinę.
Gdzieś po drodze trochę zagubiłem radość z koncertowania a uważam, że ważne jest ją znów w sobie odnaleźć, żeby móc szczerze cieszyć się byciem na scenie.
Bardzo dziękuję wszystkim za możliwość grania w zespole oraz za Waszą przychylność.

Ewa Farna pokazuje swoją sylwetkę w body i pisze: „Obrywało mi się przez lata, kiedy zmieniałam się z dziewczyny w kobietę…”

Ewa zapewnia, że to nie zmienia ich relacji prywatnej.

Za siebie dodaję, że decyzja męża nie zmienia faktu, że będziemy się nadal trzymać razem❤️. Dziękuję za przepiękne wspólne lata na scenie, Kochanie🙏🏼.

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ewa Farna została zdradzona

Ewa Farna „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” – wyjątkowy koncert na antenie Polsatu!