Ewa Farna (29 l.) w ostatnim czasie zbiera same pochwały od fanów. Piosenkarka zrzuciła parę kilo a macierzyństwo zdecydowanie jej służy. Ewa opublikowała zabawne wideo, na którym pokazała się w domowym wydaniu, bez makijażu i w zielonej maseczce na twarzy.

Ewa Farna pokazała nowe zdjęcie sylwetki. „Wyglądasz fenomenalnie”

Naturalna Ewa Farna wygłupia się na Instagramie

Ewa Farna kocha muzykę. Artystka gdy była w ciąży koncertowała prawie do samego rozwiązania. Udało się jej połączyć wychowywanie syna Artura z występowaniem na scenie. Piosenkarka na koncertach stawia na mocny i wyrazisty makijaż, który nie jest dobry dla naszej cery. Gruba warstwa make-up’u zatyka pory, skóra nie może oddychać, co powoduje zaskórniki.

Fani są zdania, że Ewa Farna na wakacyjnej fotce wygląda jak… Anna Lewandowska!

Piosenkarka postanowiła zadbać o swój wygląd i nałożyła na twarz oczyszczającą maseczkę w zielonym kolorze. W naturalnym wydaniu i bez makijażu pokazała się na Insta Story i można było zauważyć, że tryska dobrym humorem.

Tak, to miał być bumerang, a jest wideo na którym dziwnie się patrzę – napisała po czesku piosenkarka.

Ewa Farna bez makijażu i w maseczce na twarzy.

Ewa Farna bez makijażu i w maseczce na twarzy. Fot.Instagram:ewa_farna93.

Ewa Farna od porodu wróciła do formy i nigdy nie wyglądała lepiej. Pod zdjęciami na Instagramie fani zachwycają się sylwetką gwiazdy.

Artystka wielokrotnie udowodniła, że ma do siebie spory dystans i postanowiła pokazać, jak naprawdę wygląda w domowym wydaniu. Bez profesjonalnego makijażu, kobiecej stylizacji, czy idealnie ułożonych włosów.

Ewa w każdym wydaniu wygląda rewelacyjnie. Farna akceptuje siebie i swoje ciało i nie ma problemu, by pokazać się światu w naturalnej wersji.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ewa Farna świętuje 14-lecie pierwszej płyty i odsłania BRZUCH: Patyczak!

Ewa Farna pokazała zdjęcie z czasów ciąży. „To już ponad rok temu..”

Ewa Farna pokazała, jak wygląda jej mama i synek Artur: „Tak, serio to nie siostra”

Ewa Farna w czerwonej sukience na ściance.

Ewa Farna, fot. AKPA.

Ewa Farna w modnej stylizacji i kapeluszu.

Ewa Farna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.