Ewa Farna (26 l.) jest jedną z tych gwiazd, które wolą skupiać się na karierze, a nie na opowiadaniu o życiu prywatnym. W związku z tym wokalistka rzadko zdobywa się na osobiste wyznania. Informacja o tym, że Farna spodziewa się dziecka była zatem zaskakująca, bo przez wiele miesięcy udało jej się to utrzymać w tajemnicy.

Ewa Farna PIERWSZY raz tak szczerze o swoim macierzyństwie: Byłam pełna obaw

Ewa Farna z ciążowym brzuchem

Odkąd Ewa Farna została mamą zdarza jej się pokazać zdjęcia z synkiem, ale nie zasypuje nimi swojego instagramowego profilu. Przeważają tam zdjęcia związane z występami i jej pracą. Również w ciąży piosenkarka nie publikowała na potęgę fotek z ciążowym brzuchem.

Teraz zrobiła wyjątek i zamieściła w sieci zdjęcie z czasów ciąży, które dotychczas trzymała w rodzinnym albumie. Przy okazji dodała też piękny wpis, w którym wyjaśniła, co jest dla niej w życiu najważniejsze.

Rok temu, kiedy jeszcze nikt nie wiedział. Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem, nie dzięki sławie ani pieniądzom, ale właśnie dzięki miłości, której daję pierwszeństwo przed całą resztą. I nigdy nie żałowałam. I właśnie miłości w życiu życzę Wam najbardziej. Świętujmy ją codziennie – napisała.

ZOBACZ TEŻ:

Ewa Farna o zarabianiu na dziecku: Sypały się propozycje promowania cyckonoszy do karmienia…

Ewa Farna w złotej mini na scenie 3 miesiące po urodzeniu syna (ZDJĘCIA)

Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem. Chłopiec urósł, a ona wygląda pięknie!

 

Ewa Farna/fot. Kurnikowski/AKPA

Ewa Farna/fot. Podlewski/AKPA