Ewa Kasprzyk (59 l.) podzieliła się w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem (51 l.) bardzo przykrą wiadomością na temat jej zdrowia.

W programie Demakijaż zdradziła, że pod koniec zeszłego roku trafiła do lekarza z silnym bólem nogi. Lekarze nie pozostawiali wątpliwości: aktorka ma nowotwór.

Zobacz też: Ewa Kasprzyk: Lubię młodych mężczyzn

Na szczęście gwiazdę szybko wzięto na stół operacyjny, gdzie guz, który znajdował się pod kolanem, został całkowicie usunięty.

Nic wcześniej nie czułam, poleciałam na Bali, wróciłam i nagle czułam w nodze jakiś ból. Mój lekarz polecił zrobić rezonans w nodze i okazało się, że to guz, który był aż pod mięśniem.

To był nagły kłopot ze zdrowiem, to była nagła decyzja podjęta przeze mnie i lekarza, by zrobić to jak najszybciej.

Zobacz też: DWIE KREACJE EWY KASPRZYK (FOTO)

Aktorka wyznała jednak, że bardzo obawiała się diagnozy. Wszystko dlatego, że rokowania w wypadku takiej choroby są różne. Na szczęście nowotwór nie okazał się złośliwy.

Operacja w pełnej narkozie, bardzo skomplikowana, a rokowania mogłyby być potem różne. Było podejrzenie o to najgorsze, ale okazało się, że to dzięki Bogu nie. To była najtrudniejsza sytuacja w moim życiu, jeżeli chodzi o zdrowie.

Ja nigdy nie podejrzewałam, że mogę coś takiego mieć, tańcząc w Tańcu z Gwiazdami, boksując się, będąc osobą aktywną, mieć coś, co się latami gromadziło.

Kasprzyk nie chce pamiętać już tego doświadczenia. Przyznaje przy tym, że:

Nie ma tematu już w ogóle. Było, minęło. Ja nie lubię mówić o chorobach. Teraz wszystko dobrze u mnie. Dzięki Bogu!

Zobacz też: Ale ŁOMOT! Ewa Kasprzyk na ringu z Iwoną Guzowską (FOTO)

Jak przyznaje artystka, takie przeżycia pozwalają bardziej docenić życie.

Z naszej strony życzymy dużo zdrowia!

Ewa Kasprzyk zachorowała na raka!

Ewa Kasprzyk zachorowała na raka!