Dziś na portalu „Złota Scena” pojawiła się informacja, że Ewa Szykulska trafiła do szpitala. Jak podają, aktorka już w zeszłym tygodniu zgłosiła się do lekarza z powodu postępujących problemów z oddychaniem. 

Doktor Grzegorz Olizarowski stwierdził, że jej stan jest ciężki. Nie było na co czekać i lekarz osobiście zawiózł aktorkę na SOR do szpitala przy ulicy Szaserów w Warszawie – czytamy na łamach „Złotej sceny”.

Ewa Szykulska nadal jest załamana po śmierci męża: „Ona wciąż jest w totalnej rozsypce”

Ewa Szykulska trafiła do szpitala

Ewa Szykulska obecnie przebywa w szpitalu pod czujnym okiem lekarzy. Aktorka w rozmowie z portalem „Złota scena” uspokaja, że jej stan stan się poprawił, ale jeszcze nie wie, ile będzie hospitalizowana.

Czuję się fantastycznie zaopiekowania przez personel medyczny. Najpierw przez pana doktora Olizarowskiego, a teraz przez lekarzy w tym szpitalu. Jestem leczona farmakologicznie i zostanę tutaj tak długo, jak będzie potrzeba. To już ich decyzja. Na szczęście mój stan zdrowia znacznie się poprawił– powiedziała Ewa Szykulska „Złotej Scenie”.

Na razie nie znamy, co było powodem problemów z oddychaniem. Możliwe, że lekarze dopiero próbują zdiagnozować aktorkę.

Premiera filmu „Uwierz w Mikołaja”. Teresa Lipowska zachwyca w bordowej kreacji, Pawlicki, Roznerski…

Już 6 listopada było coś na rzeczy, kiedy zabrakło Ewy Szykulskiej na premiera filmu „Uwierz w Mikołaja”, gdzie zagrał u boku m.in. Doroty Stalińskiej, czy Teresy Lipowskiej. Prawdopodobnie aktorka już wtedy źle się czuła.

Ewa Szykulska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ewa Szykulska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Mirecki/AKPA