Ewelina Lisowska na początku marca wybrała się do ulubionego miejsca gwiazd, czyli Tulum w Meksyku. Jednak już po świętach Wielkanocnych postanowiła wrócić do ciepłego klimatu i znowu jest na wakacjach. Chętnie publikuje zdjęcia w bikini na swoim profilu instagramowym.

Ewelina Lisowska w bikini

Ewelina Lisowska chwali się seksowną fotką z wakacji. „Tak wiem, przytyłam”

Ewelina Lisowska podzieliła się z fanami wiadomością, że przytyła kilka kilogramów w ostatnim czasie i czuje się z tym bardzo dobrze. Zestawiła dwa zdjęcia w tym samym kostiumie kąpielowym – jedno stare zdjęcie, a drugie aktualne:

Ten sam strój, a dwie różne kobiety. Ta z lewej ciężko pracowała nad „idealną” sylwetką. Forma życia- myślała, ważąc upragnione 45 kg. Chyba nie trzeba mówić, ile kosztowało to wyrzeczeń i wysiłku… Strach przed dodatkowymi kilogramami, wręcz paraliżował, a brak treningu wpędzał w poczucie winy. W życiu nie zawsze mamy czas na podporządkowanie wszystkiego pod bycie w formie – wyznaje Lisowska.

Pisze, że dziewczyna z prawej zrozumiała, że ma prawo odetchnąć od pogoni za ciałem idealnymi, wrzuciła na luz, cieszyła się życiem i zdjęła z siebie ciężar wiecznych restrykcji.

Dbanie o siebie jest dobre i fajne, ale nie jeśli to rządzi naszym życiem. Gdzie w tym jest miejsce na beztroskę i szczęście? Choć ciało złapało kilka dodatkowych kilogramów, moja głowa jest jakby lżejsza. Tak wygląda ciało kobiety. Czy wszystkie musimy mieć sześciopak, żeby osiągnąć spełnienie? Ja się bardziej ucieszę z sześciopaku pączków. Koniec z pogonią za insta standardami. Dbajmy o siebie i nasze zdrowie, ale nie dajmy sobie wmówić, że ideał ma określoną wagę i miarę. Ja czuję się ze sobą dobrze, a Ty? Z uściskami dla wszystkich babeczek pozytywnego myślenia – oświadczyła piosenkarka.

Ewelina Lisowska jest ZAKOCHANA. Jej nowy partner był zaręczony z Joanną Opozdą

Internauci są zachwyceni nowym ciałem Eweliny. Uważają, że obecnie wygląda lepiej i bardziej kobieco:

  • Noooo i o to chodzi kochana. Najpierw miłość do siebie. Głęboka, na każdym poziomie miłość bezwarunkowa. Wyglądasz zawsze, w każdej wersji wspaniale.
  • Po prawej zdecydowanie wyglądasz zdrowiej i piękniej
  • Super, że pokazujesz prawdę, a nie instagramowe fotki po przeróbkach, oby więcej takich osób
  • Akurat tej z prawej blizej do pogoni za insta ideałem. Zazdrosze, ze przytyłaś tylko w piersiach
  • Po prawej 100% więcej kobiecości

Ewelina Lisowska diametralnie zmieniła FRYZURĘ: Tego się chyba nikt po mnie nie spodziewał

Ewelina Lisowska na ściance

Ewelina Lisowska/fot. AKPA

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA