Ewelina Lisowska jest młodą piosenkarką, której sławę przyniósł udział w muzycznym show „X factor”. Następnie artystka wydała kilka singli oraz wzięła udział w programach takich jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz w „Tańcu z gwiazdami”.

W przeciwieństwie do wielu celebrytek, nie ma problemów z akceptacją samej siebie, co wielokrotnie udowodniła fanom – jakiś czas temu wrzuciła swoje zdjęcia w bikini na wakacjach i przyznała, że przytyła kilka kilogramów, ale czuje się z tym bardzo dobrze.

Ewelina Lisowska chwali się, że PRZYTYŁA: „Koniec z pogonią za insta standardami”

Ewelina Lisowska komentuje swoją TWARZ: „Uwaga! Starzeje się”

Teraz po raz kolejny odniosła się do zmian zachodzących w swoim ciele, a konkretnie na twarzy. Jak napisała, wiele osób zarzuca jej niezliczoną ilość operacji plastycznych. Wciąż pojawiające się plotki o ingerencji w swoje ciało lub twarz ostatecznie rozdrażniły artystkę na tyle, że postanowiła napisać o tym cały post, który rozpoczęła słowami:

Co się stało z moją twarzą? Po co?
Te pytania w ostatnim czasie czytam tak często, że nie da się nie zastanawiać „co z moją twarzą jest nie tak?”
Według licznych pomiarów mojego nosa i innych części ciała, przez ostatnie lata chyba nie wychodziłam z sali chirurga plastycznego. (…) Dlaczego mnie tak drażnią te komentarze? Bo nie jestem przedmiotem, który ktoś wciska w swoje tabelki pomiarów. Nie ma znaczenia ile centymetrów ma mój nos i czy jest zadarty, czy też haczykowaty. Akurat w moim przypadku ten drugi i już dawno temu wyleczyłam się z kompleksu mojego nosa bez potrzeby ingerencji w czubek.

Przypomniała fanom, że od zawsze dobrze czuła się w swoim ciele, a zmiany jakie w niej zachodzą są spowodowane niczym innym jak starzeniem się:

Po raz kolejny powtórzę, że nie miałam takiej fizycznej, ani psychicznej potrzeby. Dobrze się czuję we własnym ciele, które uwaga! starzeje się! Jeśli ktoś szuka w mojej twarzy 20-latki, którą byłam 10 lat temu, to już jej tam nie znajdzie.
Proponuję przyjrzeć się własnym zmianom i przestać mierzyć ludzi centymetrem.

Dalej Ewelina Lisowska zaapelowała, by przestać doszukiwać się zmian w wyglądzie kobiet i je piętnować:

W samoakceptacji najważniejsze jest to, żebyśmy sami byli szczęśliwi we własnym ciele, bez względu na to, co mówią inni. Mam już dość piętnowania kobiet za wygląd. Masz potrzebę mierzyć cudzy nos linijką? Może zajmij się własnym, bo to właśnie Ty możesz mieć problem z samoakceptacją. Wszystkim kobietom życzę dobrej energii i spokoju ducha, niezakłóconego spojrzeniami wścibskich ludzi.

Zgadzacie się z tym?

Ewelina Lisowska POPARZYŁA się tuż przed świętami!

scena z: Ewelina Lisowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Ewelina Lisowska na ściance

Ewelina Lisowska/fot. AKPA

Ewelina Lisowska: „Pozwólmy sobie na chwile słabości”

Ewelina Lisowska poparzyła sobie czoło tuż przed świętami!

fot. Instagram: ewelinalisowskaofficial

scena z: Ewelina Lisowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Ewelina Lisowska w JASNYCH czy CIEMNYCH włosach?

Ewelina Lisowska w blond włosach

Ewelina Lisowska w blond włosach

scena z: Ewelina Lisowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

lisowska