Ewelina Lisowska (29 l.) jest gwiazdą, która chroni swoją prywatność. Okazuje się, że wokalistka jest szczęśliwie zakochana a jak udało się ustalić, jej nowy partner w przeszłości był zaręczony z Joanną Opozdą (32 l.). Co wiadomo o tajemniczym mężczyźnie? Zobaczcie sami.

Ewelina Lisowska diametralnie zmieniła FRYZURĘ: Tego się chyba nikt po mnie nie spodziewał

Ewelina Lisowska spotyka się z ex narzeczonym Joanny Opozdy

Ewelina Lisowska ma za sobą kilka nieudanych związków i za każdym razem jest coraz ostrożniejsza. Wokalistka niedawno świętowała 29. urodziny i z tej okazji wybrała się w podróż do Budapesztu. Jak ustalił portal Pudelek – Lisowska nie była tam sama, a towarzyszył jej nowy partner. Gwiazda od jakiegoś czasu spotyka się z Andrzejem Mancinem, który dwa lata temu był zaręczony z Joanną Opozdą. 

Opozda teraz jest w związku z Antkiem Królikowskim, który był związany z Julią Wieniawą.

Ewelina dba o swoją prywatność i na jej Instagramie nie znajdziemy romantycznych fotek z ukochanym. Tę sferę życia postanowiła zostawić dla siebie, z dala od mediów.

View this post on Instagram

#29 🍰

A post shared by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on

Kim jest Andrzej Mancin – nowy partner Lisowskiej?

Andrzej, który na Instagramie przyjął nazwę „Andi Mancin” pokazywał na swoim Stories dokładnie te same miejsca, które odwiedzał z Eweliną. Mężczyzna jest w połowie Włochem, a w połowie Polakiem. Od lat mieszka w Bielsku-Białej. Jego wielką pasją jest motoryzacja. Andrzej wielokrotnie brał udział w wyścigach samochodowych i ma na tym polu kilka osiągnięć.

Mancin jest również pasjonatem gotowania. W przeszłości wystąpił w popularnym programie emitowanym na TVN „Ugotowani”, gdzie pokazał swój talent kucharski.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach: drinki, frykasy i plażowanie (ZDJĘCIA)

Jak ustalił portal Pudelek, to właśnie Andrzej dwa lata temu zaręczył się z Joanną Opozdą, której wręczył pierścionek za 100 tys. złotych! Opozda powiedziała „tak” podczas romantycznych wakacji w Sardynii. Aktorka nigdy nie publikowała zdjęć z mężczyzną i chroniła jego tożsamość, ale ich relacja i tak nie przetrwała próby czasu.

Teraz mężczyzna tworzy udany związek z Lisowską.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Opozda zdradziła, jak wygląda jej relacja z Sandrą Kubicką po KONFLIKCIE z psem

Ewelina Lisowska chwali się seksowną fotką z wakacji. „Tak wiem, przytyłam”

Ewelina Lisowska w czerwonym BIKINI – jest ogień, ale… „Te tatuaże tak oszpecają” – pisze fanka na Instagramie

Joanna Opozda w czarnej mini na ściance.

Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA.

Ewelina Lisowska na czerwonym dywanie.

Ewelina Lisowska, fot. Podlewski/AKPA.

Ewelina Lisowska na ściance.

Ewelina Lisowska, fot. Baranowski/AKPA.