Ewelina Kubiak to gwiazda znana szerzej jako „Ewelona” z kontrowersyjnego programu stacji MTV „Warsaw Shore”. Dziś aktywnie działa na Instagramie, gdzie od czasu do czasu chwali się operacjami plastycznymi, których lista jest imponująco długa i wciąż się powiększa. Celebrytka ma już na swoim koncie lifting ust i brwi, korektę nosa, „foxy eyes”, a także liposukcję i lifting piersi.

Jakiś czas temu o Ewelinie znów zrobiło się głośno, gdy jednej z operacji plastycznych omal nie przypłaciła życiem i opisała w mediach społecznościowych piekło, które przeszła po zabiegu w Turcji. Traumatyczne wydarzenia nie powstrzymały jej jednak przed zdecydowaniem się na kolejne zabiegi, o których znów chętnie opowiada na Instagramie.

Ewelona przeszła nie tylko operację nosa. Lista zabiegów jest imponująca

Ewel0na pokazała archiwalne zdjęcia z liceum. Tak wyglądała przed operacjami plastycznymi

W nowej relacji Ewelona zdecydowała się odpowiedzieć na serię pytań Q&A od fanów. I choć większość dotyczyła jej licznych zabiegów, pojawiła się również prośba o opublikowanie swoich archiwalnych zdjęć:

Wrzucisz fotke swojej buzi z samego początku, przed tym wszystkim, np. z liceum?

Choć zazwyczaj celebryci, którzy poddają się operacjom plastycznym raczej unikają tematu „swojego dawnego ja” i niechętnie dzielą się w mediach swoim wizerunkiem sprzed poprawek, Ewelina nie miała problemu ze spełnieniem prośby internauty i natychmiast wrzuciła serię swoich starych zdjęć sprzed zabiegów. Jednocześnie fotki podpisała słowami:

Ja nadal uważam, że byłam ładna, co prawda nie tak jak teraz, ale ładna.

Trzeba przyznać, że wygląda jak zupełnie inna osoba! Którą Ewelinę wolicie, tą przed czy po zabiegach?

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

Ewelona w NOWEJ fryzurze! Wygląda trochę jak Joanna Opozda