Ewelina Kubiak to gwiazda znana szerzej jako „Ewelona” z kontrowersyjnego programu stacji MTV „Warsaw Shore”. Dziś aktywnie działa na Instagramie, gdzie od czasu do czasu chwali się operacjami plastycznymi, których lista jest imponująco długa i wciąż się powiększa. Celebrytka ma już na swoim koncie lifting ust i brwi, korektę nosa, „foxy eyes”, a także liposukcję i lifting piersi.

Jakiś czas temu o Ewelinie znów zrobiło się głośno, gdy jednej z operacji plastycznych omal nie przypłaciła życiem i opisała w mediach społecznościowych piekło, które przeszła po zabiegu w Turcji. Traumatyczne wydarzenia nie powstrzymały jej jednak przed zdecydowaniem się na kolejne zabiegi, o których znów chętnie opowiada na Instagramie.

Ewel0na ledwo przeżyła po tureckich operacjach: „Ze mnie lała się ropa, ropa tak śmierdząca”

Ewel0na odpowiada na atak Esmeraldy Godlewskiej i opowiada o nowej operacji

Teraz w nowej relacji na InstaStories, Ewelina pochwaliła się, że po raz kolejny wylądowała w Turcji, jednak tym razem zapewniła, że jest pod profesjonalną opieką fachowców, a zabieg, któremu się poddała przebiegł bez groźnych powikłań.Jednocześnie do celebrytka, która nie tak dawno temu relacjonowała tragiczną w skutkach operację w jednej z popularnych wśród gwiazd tureckich klinik, zdecydowała się zareagować na skierowany w jej stronę atak Esmeraldy Godlewskiej, która to całkiem niedawno chwaliła się serią przebytych zabiegów w tej samej klinice, wychwalając ją pod niebiosa. Wieść dotarła do niej za pośrednictwem instagramowej aktywistki Mai Staśko:

Esmeralda Godlewska atakuje Ewelinę za to, że jest w Turcji i robi operację. Dlaczego? Bo sama zaraz wyjeżdża do Comfort Zone, które w ostatnich dniach mierzy się z zarzutami o to, że 10 dni po operacji jej pacjentka zmarła. Mam kontakt z jej bliskimi, dokumenty i dowody. A Ewelina opowiedziała, że po operacji w Comfort Zone także niemal zmarła – teraz w innej klinice próbuje wyleczyć konsekwencje tych zabiegów. Esmeralda, świadoma tego reklamuje tę klinikę…

Ewelona pokazała zdjęcia z liceum. Tak wyglądała przed wszystkimi operacjami plastycznymi!

Ewelona w swojej relacji odpowiedziała, zwracając się do Godlewskiej:

Wiedziałam, że ta chora psychicznie osoba znowu będzie się odpalać. Tak robię aferę na całą Polskę, bo promujesz tępaku klinikę, która zabija ludzi, czaisz? Mnie prawie zabiła, a kilka dni temu zabiła inną Polkę. Jest ogrom pokrzywdzonych osób, a nie mówię o tych, które nie przeżyły!! Pierw przepraszasz mnie, mówisz, że nie będziesz atakować, a znów robisz to samo! Za darmowe operacje to byś g*wno oj*bała. Ciekawe jak się musisz czuć, bo może właśnie przez twoje polecenie dziewczyna, która zmarła tam pojechała! A jeżeli chodzi o moją współpracę z CZ to powinnaś wiedzieć od swojej kliniki, że sama ją zakończyłam mimo kolejnych propozycji i darmowych ząbków, na które jedziesz.

Następnie opowiedziała o doświadczeniach z nowej kliniki, podkreślając, że zabieg w poprzedniej był źle wykonany:

Dla mnie po tym, co przeszłam najważniejsze jest by być w najlepszych rękach oddając swoje życie i zdrowie, bo powtórki z rozrywki nie miałam zamiaru powtarzać. A mało tego, widząc bliznę od liposukcji przez którą „wchodził” lekarz CZ operując i przez którą zaczynała mi lecieć również ropa, mój lekarz powiedział na konsultacji, że tą „dziurą” nie powinno się „wchodzic”, bo to niebezpieczne!!! Mój lekarz to top nad topami, tu nie ma możliwości darmowej operacji – on nie potrzebuje reklamy. Wolę zapłacić i czuć się tak, jak się czuję – czyli świetnie! A nie walczyć o życie, bo mam za darmo. I pokazuję to wszystko, neich ludzie widzą jaka jest różnica!!!

Dodała też, że po nowym zabiegu została otoczona odpowiednią opieką, której nie otrzymała pacjentka poprzedniej kliniki, w wyniku czego zmarła:

Dziewczyna, która zmarła dostała po operacji bbl jeden zastrzyk przeciw zakrzepicy. Ja od razu dostałam zastrzyk i będę dostawać serię zastrzyków, plus zostałam podłączona do specjalistycznej maszyny masującej, również przeciwzakrzepowej! To jest opieka! To jest dbanie o pacjenta! No, ale za takie rzeczy Esiu niestety trzeba płacić. Gdybym trafiła do @premiumstudio_co od razu nie musiałabym przechodzić przez to, przez co przechodziłam. Ale może tak musiało być, żebym właśnie przestrzegała ludzi przed rzeźnikami z CZ.

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: ewel0na

IG: esmeraldagodlewska_official

IG: esmeraldagodlewska_official

IG: esmeraldagodlewska_official

pasekkozak

Nie tylko Ewelona! Ci celebryci też zrobili sobie operacje w Turcji