Fabienne Wiśniewska jest 17-letnią córką Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej. Od najmłodszych lat dorastała w blasku sławy. Nastolatka udzieliła „Plejadzie” pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o dzieciństwie i relacji ze swoją mamą.

Fabienne Wiśniewska w MOCNYM makijażu. Ciężko ją poznać!

Fabienne Wiśniewska o dzieciństwie

Fabienne Wiśniewska ma brata, 18-letniego Xaviera, a oprócz tego trójkę przyrodniego rodzeństwa. Jeszcze zanim się urodziła, jej mama była osobą publiczną i wiedziała o tym od zawsze.

Pamiętam jedno ze spotkań z paparazzi. Kiedyś, jak wracaliśmy ze szkoły, przez całą drogę jechał za nami samochód. „Odprowadził nas” pod sam dom. Cały czas robił nam zdjęcia – zdradziła jedno ze wspomnień.

Dodała jednak, że mimo wszystko jej rodzice mieli normalne, prywatne życie i zawsze znajdowali dla nich czas.

Problemy zaczęły się, gdy poszła do jednej ze szkół. Niestety, rówieśnicy oceniali ją przez pryzmat rodziców. Wyśmiewali ją również z powodu nietypowego imienia.

Jak zmieniałam szkołę, to ludzie negatywnie na mnie reagowali. Patrzyli na mnie przez pryzmat rodziców. Zanim poznałam kolegów i koleżanki z klasy, na grupie szkolnej pojawiały się wyzwiska pod moim adresem. Wyzywali mnie nawet z powodu mojego imienia.

Michał Wiśniewski dumny z Xaviera i Fabienne. „Chyba nam się udało Marta”

Fabienne zmieniła szkołę, a jej mama, Marta Wiśniewska od razu zareagowała, gdy dowiedziała się o wyzwiskach. Córka Michała Wiśniewskiego zdradza, że myślała nawet o zmianie imienia.

W szkole też miałam takie sytuacje, że nauczyciele przekręcali moje imię. Kiedy ich poprawiałam, oni i tak mówili po swojemu. Ale przyzwyczaiłam się też do tego imienia. Miałam taki moment, że chciałam je zmienić. Rodzice się nawet zgodzili. Po czasie uznałam, że skoro w gronie najbliższych cały czas będę Fabienne i raczej nikt nie będzie się do mnie zwracał nowym imieniem, to nie ma większego sensu.

scena z: Marta Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Michał Wiśniewski zachwyca się chłopakiem Fabienne. Dodał ich wspólne zdjęcie

Fabienne Wiśniewska o relacji z mamą

Córka słynnej pary otworzyła się na temat relacji z mamą. Mają wspólną pasję – taniec. Poza tym też świetnie się dogadują.

Jest jak najlepsza przyjaciółka. Wie o wszystkich moich sekretach. Ona też się dzieli z nami swoimi rozterkami, mówi o tym, kiedy jest jej źle. Zawsze mogę jej powiedzieć o wszystkim. Nigdy mnie nie ocenia. To jest bardzo ważne w relacji rodzic-dziecko. Kiedy wychodzę, zawsze mówię jej, gdzie idę i z kim, żeby się nie martwiła i wiedziała gdzie jestem. Jest bardzo wyrozumiała.

Dodała też, jak się zapatruje na to, że mama często publikuje zdjęcia z dziećmi w social mediach.

Mama uważa, że każde nasze zdjęcie jest śliczne i warte pokazania światu. Nam się nie zawsze podobają te zdjęcia, ale jeżeli jej ma sprawiać przyjemność to, że ona opublikuje to zdjęcie, to nie mam z tym żadnego problemu. Na swoim profilu wstawiam takie zdjęcia, jakie mi się podobają, a mama wstawia te, które jej podobają się bardziej. Czasem nie chce mi się nagrywać InstaStories, ale mamie sprawia to tak dużo radości. Uważa, że jest w tym zabawna, więc i my się śmiejemy.

Cały wywiad przeczytacie TUTAJ.

scena z: Marta Wiœniewska, Fabienne Wiœniewska, Xavier Wiœniewski fot. AKPA

scena z: Marta Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Marta Wiśniewska, Xavier Michał Wiśniewski, Fabienne Marta Wiśniewska, SK:, , fot. AKPA/AKPA