Michał Wiśniewski jest szczęśliwym ojcem piątki dzieci: Fabienne, Xaviera, Etiennette, Vivienne i Falco. Na Instagram dodał zdjęcie swojej najstarszej córki i jej chłopaka.

Michał Wiśniewski dumny z Xaviera i Fabienne. „Chyba nam się udało Marta”

Michał Wiśniewski zachwyca się chłopakiem córki Fabienne

Michał Wiśniewski jest dumny ze swoich dzieci i na każdym kroku podkreśla ich sukcesy. Jego najstarsza córka, Fabienne, ma już 17 lat i niebawem stanie się dorosła. Nastolatka ma chłopaka Bartka, z którym wyraźnie łączą ją poważne uczucia. Wokalista dodał ich wspólne zdjęcie, na którym siedzą w helikopterze:

Pięknie jest patrzeć na rodzącą się miłość 👩‍❤️‍👨wypełnioną dbałością o siebie. Zawsze myślałem, że będę reagował na związek córki co najmniej z dystansem. Ale kiedy widzę jak on ją szanuje to podaje mu rękę i składam z nim klocki🧩. Tak to sobie wymarzyłem 😊. Długa i kręta droga przed Wami🌅! Powodzenia. Jestem z Was dumny – napisał pokazując, że bardzo lubi chłopaka córki.

Fabienne Wiśniewska strasznie ZNISZCZYŁA włosy domową koloryzacją. Fryzjer je uratował i pokazał EFEKT

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z WESELA. Suknia Poli była piękna

Fabienne i Xavier są dziećmi Michała z małżeństwa z Martą „Mandaryną” Wiśniewską. Córki Etiennette i  Vivienne ma z Anną Świątczak, a syna Falco z obecną żoną, Polą.

Daj żyć kulturze

scena z: Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marta Wiśniewska z dziećmi, gdy były małe fot. Mikulski/AKPA

scena z: Marta Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, SK:, , fot. AKPA/AKPA