Esmeralda Godlewska (25 l.) śladem innych gwiazd i celebrytów, odniosła się na Instagramie na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył ustawę antyaborcyjną. Esmeralda zdradziła, jakie przyjmuje stanowisko i okazuje się, że nie solidaryzuje się z innymi kobietami i „pie*rzy protesty”, które od czwartku odbywają się w większości miast w Polsce.

Trybunał Konstytucyjny wydał WYROK ws. aborcji ze względu na wady płodu

Esmeralda Godlewska komentuje wyrok TK

Esmeralda Godlewska uparcie próbowała swoich sił w show-biznesie. Wystąpiła w telewizyjnym show „Ex na plaży”, razem z siostrą nagrały słynne wideo, na którym śpiewały kolędy, ale kariera piosenkarek nie wypaliła. Godlewska walczyła również z Martą Linkiewicz w oktagonie, by w końcu zająć się medycyną estetyczną.

Esmeralda ma na swoim koncie sporo skandali – jak wjechanie samochodem w budynek, czy niestosowne zachowanie w samolocie pod wpływem alkoholu. Plotowano o zamiłowaniu Godlewskiej do napojów wysokoprocentowych.

Małgorzata Godlewska odlatuje na Twitterze, a ludzie łapią się za głowy: „To ksenofobia i antysemityzm! Skandal!”

Godlewska na Instagramie podkreśliła, że jest osobą wierzącą, która broni każdego życia. Esmeralda jasno dała do zrozumienia, że chce by kobiety miały prawo do przerwania ciąży.

Pie*rzyć Wasz protest. Zabijasz świadomie – małego człowieka, któremu nawet nie przypisujesz ludzkich nazw. Z kolei nazywasz to zygotą, embrionem, zarodkiem… a co z wiarą chrześcijańską? Co z duszą tego maleństwa? To Ty masz krew na rękach kobieto – napisała.

Esmeralda Godlewska popiera decyzję TK.

Esmeralda Godlewska popiera decyzję TK. Fot.Instagram/esmeralda_godlewskaofficial.

Esmeralda Godlewska popiera wyrok TK

Do tej pory mało kto podejrzewał, że Esmeralda jest tak gorliwie wierząca. Dodała, że tylko Bóg ma prawo by decydować o ewentualnej śmierci dziecka.

Co z jego duszą, nawet gdyby żył zaledwie kilka godzin po porodzie…miał szanse wziąć chociaż jeden maleńki oddech.. nawet ten ostatni ….to Bóg powinien decydować o tym kogo zabiera, a nie kobieta, która wstydzi się wychować kalekie dziecko bądź urodzić je martwe. Ty nie dajesz życia – Ty zabierasz te życie. To absurd. Nie jesteś Bogiem. Robiąc to masz krew na rękach własnego dziecka – napisała.

Pobita Godlewska twierdzi, że została zgwałcona. Jest cała posiniaczona

Post Esmeraldy wywołał sporo szumu i szybko zniknął z Instagrama. Jej siostry Małgorzata i Magdalena mają inne zdanie. Na swoich mediach społecznościowych opublikowały wpis, z którego wynika, że nie zgadzają się z decyzją TK.

Co myślicie o wpisie Godlewskiej?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Chylińska o wychowywaniu dwójki chorych dzieci: „Nigdy nie chciałam, żeby ktoś żył tak jak ja”

Weronika Marczuk pisze o dramatycznym porodzie: „Trwał PIĘĆ dni. Procedury okazały się straszne”

Joanna Koroniewska w przejmującym wpisie. Straciła sześć ciąż: „Ból nie do opanowania”

Esmeralda Godlewska na Instagramie.

Esmeralda Godlewska, fot.Instagram/esmeralda_godlewskaofficial.

Esmeralda Godlewska w mocnym makijażu.

Esmeralda Godlewska, fot.Instagram/esmeralda_godlewskaofficial.

Esmeralda Godlewska chwali się swoimi wdziękami.

Esmeralda Godlewska, fot.Instagram/esmeralda_godlewskaofficial.