Księżna Kate i książę William poza tym, że są członkami brytyjskiej monarchii, prowadzą też normalne, rodzinne życie. Wychowują trójkę dzieci: księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Jedna z fanek rodziny królewskiej spotkała Kate z synem w parku.

Książę William pokazał się publicznie z Georgem i Charlotte. Chłopiec bardzo urósł i coraz bardziej przypomina ojca

Fanka rodziny królewskiej spotkała księżną Kate z synem w parku

Kate i Williama często można zobaczyć w mediach, czasem nawet w towarzystwie dzieci. Rzadkością jednak jest natknięcie się na nich w zwykłych, codziennych sytuacjach. Jedna z użytkowniczek Twittera miała to szczęście.

Swoje spotkanie szczegółowo opisała w mediach społecznościowych.

Dzisiaj rano w Londynie miałam najbardziej przypadkowe i epickie „spotkanie celebrytów”. To było dosłownie starcie, kiedy prawie się zderzyliśmy. Dzień zaczął się ponuro. Byłam zestresowana i senna, idąc na zajęcia taneczne w Hyde Parku. Gdy zbliżałam się do wejścia Queen’s Gate, widzę młodego chłopca na rowerze, który pędzi w moim kierunku chodnikiem, radośnie mówiąc: „Nie mogę jechać wolniej!”, gdy jego mama goni za nim.

Kobieta uśmiechnęła się i przywitała z chłopcem.

Tak jak robię zawsze, kiedy widzę wszystkie dzieci, uśmiecham się i mówię „cześć”, gdy się zbliża. Około pół sekundy zajmuje mi uświadomienie sobie, że ten uroczy chłopak i jego mama to twarze, które widziałam tysiące razy. Wtedy dostrzegam zdyszanego, zamaskowanego mężczyznę w garniturze biegnącego za nimi.

Tego nie zauważyliśmy – księżna Kate zdjęciem Louisa przekazała ukrytą wiadomość Harry’emu?

Wtedy zdała sobie sprawę, że to prawdopodobnie książę George.

Zatrzymuję się na chwilę, aby zarejestrować ten przypadkowy, magiczny, królewski moment… ponieważ właśnie miałam prawie dosłownie starcie z Jej Wysokością Księżną Kate Middleton i księciem Georgem! Na chodniku! W środku Londynu!! Potem czułam przerażenie, gdy zdałam sobie sprawę, że prawdopodobnie złamałam cały królewski protokół, krzycząc „cześć” do trzeciego w kolejce do tronu. Odchodzę podniecona i zakłopotana. To, co zaczęło się jak zwykły dzień, zamieniło się w jeden z tych, których nigdy nie zapomnę.

Internauci jednak szybko zauważyli, że prawdopodobnie był to książę Louis, bo w tych godzinach George przebywa w szkole, co potwierdziła sama uczestniczka wydarzenia.

Księżna Kate w takich jeansach to rzadki widok – a szkoda, bo wygląda w nich świetnie! (ZDJĘCIA)

Chcielibyście spotkać księżną Kate z dziećmi na ulicy?

Księżna Kate z księciem Louisem fot. PA Images / Forum

Świąteczna kartka rodziny Cambridge.

Świąteczna kartka rodziny Cambridge. Fot.Facebook/Royalty 101- Past and Present.

Kate Middleton w czerwonym płaszczu, fot. Forum

Księżna Kate fot. Zuma Press / Forum