Księżna Kate niedawno dodała zdjęcie z okazji trzecich urodzin swojego syna, księcia Louisa, który siedział na nim na rowerze. Wielu fanów zauważyło jego podobieństwo do mamy. Ekspertka od rodziny królewskiej dopatrzyła się nawiązania do słów księcia Harry’ego.

Kate i William pokazali nowe zdjęcie syna Louisa z okazji trzecich urodzin: „Podobny do mamy”

Księżna Kate dopiekła Harry’emu?

Pod zdjęciem księcia Louisa pojawił się podpis:

Sfotografowany w tym tygodniu przez Księżną, przed pierwszym dniem w żłobku. Książę i Księżna z przyjemnością dzielą się nowym zdjęciem księcia Louisa.

Harry w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey wyznał, że przez królewskie zwyczaje brakowało mu spędzania czasu z ojcem sam na sam. Wspomniał m.in. o wycieczkach rowerowych.

Najważniejszą rzeczą dla mnie jest spędzanie czasu z synem. Wkładam Archiego do dziecięcego fotelika i zabieram go na rowerowe przejażdżki. To jest coś, czego nigdy nie mogłem zrobić ze swoim ojcem, gdy byłem mały.

Księżna Kate przyłapana na zakupach z dziećmi. Pracownicy byli bardzo zaskoczeni ich zachowaniem

 

Ekspertka królewska, Daniela Elser stwierdziła, że Kate specjalnie dodała zdjęcie syna na rowerze, bo chciała przekazać Harry’emu a także wszystkim obserwatorom – życie w rodzinie królewskiej nie sprawia, iż spędzasz mniej czasu z dziećmi. Dodatkowo, rodzice starają się zapewnić im jak najbardziej zwyczajne, beztroskie dzieciństwo.

Przyjrzyj się zdjęciom, które udostępniła wcześniej wszystkich trzech maluchów. Chociaż nie ma nic przeciwko rekwizytowi tu i ówdzie – huśtawce z liną, pluszowym misiem i jakimś cudownym, niechlujnym malowaniem palcami – żadne z dzieci nigdy nie zostało sfotografowane z rowerem.

Dodaje, że jest dużo archiwalnych zdjęć, na których widać Harry’ego w towarzystwie Karola, co pokazuje, że jego wypowiedź nie była do końca zgodna z prawdą.

Po pierwsze, w rzeczywistości jest wiele ujęć Harry’ego jako dziecka jadącego na rowerze z własnym tatą, księciem Karolem i bratem księciem Williamem.

Książę Harry przed powrotem do Kalifornii dał babci prezent. To niespodzianka również od Meghan Markle

Myślicie, że naprawdę miała na myśli jego wcześniejszą wypowiedź?

Kate i William

Kate i William fot. PA Images / Forum

Książę Harry

Książę Harry Fot.Forum/Reuters